Sodo ir daržo įrankiai – kodėl svarbu kokybė?

Sodo ir daržo darbai – daug laiko ir pastangų reikalaujanti užduotis. Siekdami maksimalių rezultatų, turime įsigyti kokybiškas darbo priemones. Netinkama įranga tik apsunkins suplanuotus darbus ir pareikalaus daugiau laiko. Vienas dažniausių lietuvių pasirinkimų – moderni ir patogi FISKARS produkcija, atitinkanti individualius klientų poreikius. Kompanija orientuota į pirkėjų patogumą ir saugumą, todėl tokie įrankiai sumažina nelaimingų atsitikimų riziką ir padeda siekti produktyviausių rezultatų.

FISKARS kompanijos istorija ir populiarumas

FiskarsFISKARS istorija prasideda 1649 metais – tuomet Fiskars gyvenvietėje buvo įsteigta geležies apdirbimo gamykla, kurioje pradėti gaminti įvairūs geležies dirbiniai, peiliai, ratai, kauptukai, vinys, viela ir kt. Deja, istorija gamyklai nebuvo palanki ir po didžiojo Šiaurės karo, kai Suomijoje geležies ištekliai tapo riboti, gamykla buvo uždaryta. Praėjus dviem dešimtims metų, vaistininkas Johan Jacob Julin nusipirko geležies apdirbimo gamyklą ir prikėlė ją naujam gyvenimui. Jau 1832 m. Fiskars įkūrė pirmąją peilių gamyklą Suomijoje, o plečiantys darbų apimtims buvo pradėti gaminti ne tik peiliai, bet ir kiti įrankiai – šakutės, žirklės. Netrukus – žemdirbystės ir namų ūkio įrankiai. Laikui bėgant FISKARS vardas imtas sieti su aukšta kokybe ir patikimumu.

Šiandien FISKARS yra viena didžiausių sodo ir daržo įrankių gamintojų, savo atstovybes įsteigusi daugiau nei 40 šalių. Multimilijoninė korporacija orientuota į prekių eksportą. Didžioji produkcijos dalis siunčiama į JAV. Svarbiausias FISKARS privalumas – aukštos kokybės sodo ir daržo įranga, išsiskirianti ergonomišku dizainu ir funkcionaliu pritaikymu.

Patikimas pardavėjas individualiems klientų poreikiams

Rinkdamiesi kokybiškus darbo įrankius, būsite tikri jų ilgaamžiškumu ir patikima eksploatacija. Aukštos kokybės įrankiai tarnauja kur kas ilgiau už prastos kokybės analogus, be to, jie yra gerokai patogesni, lengvesni, funkcionalesni. Ilgą laiką išlaikydami savo produktyvumą, įrankiai užtikrina darbų sklandumą. Tiesa, kad būtumėte tikri įrankių kokybe, rinkitės patikimą pardavėją. Siūlome apsilankyti svetainėje eginalas.lt, kur nesunkiai atrasite konkretiems darbams tinkamiausią sprendimą. Patogi paieška ir prekių filtravimo sistema garantuos greitą ir sklandžią prekių paiešką, atsižvelgiant į jūsų pasirinktus kriterijus. Patogi atsiskaitymo ir produkcijos pristatymo sistema taupys laiką ir išlaidas. Be to, patikimas ir rinkoje ne vienerius metus dirbantis pardavėjas užtikrins prekių kokybę ir suteiks ilgalaikes garantijas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *