Armėnija: kelionė už prieinamą kainą patarimai ir gudrybės

Kelionė į Armėniją nebūtinai turi būti finansinė našta. Šioje nuostabioje šalyje galima patirti daugybę įspūdžių, tačiau tai neapsunkins jūsų banko. Nuo senovinių vienuolynų iki nuostabių kraštovaizdžių – Armėniją galima aplankyti ir už mažą biudžetą, jei tik truputį suplanuosite ir susipažinsite su tam tikra patirtimi. Tačiau, jei norite jau suplanuotos kelionės, aplankykite kelione i Armenija Ingrida Tours puslapį.

Šiame straipsnyje panagrinėsime protingas strategijas, kurios padės jums maksimaliai išnaudoti Armėnijos nuotykius nenusileidžiant kokybei.

1) Biudžetui draugiškos apgyvendinimo vietos:

Pasirinkite svečių namus ir nakvynės namus

Nors Armėnijoje yra daugybė apgyvendinimo įstaigų – nuo prabangių viešbučių iki boutique užeigų, apsvarstykite galimybę apsistoti svečių namuose ir nakvynės namuose, kad galėtumėte sutaupyti. Šiose vietose ne tik galima jaukiai ir autentiškai apsistoti, bet ir pabendrauti su kitais keliautojais.

2) Viešasis transportas

Geriausias piniginės draugas

Armenija su ingrida toursNaudokitės veiksminga Armėnijos viešojo transporto sistema, įskaitant autobusus ir mikroautobusus, kad po šalį galėtumėte keliauti nebrangiai. Taip ne tik sutaupysite pinigų, bet ir turėsite galimybę kelionės metu bendrauti su vietiniais gyventojais.

3) Vietinė virtuvė

Mėgaukitės kvapniais ir nebrangiais patiekalais.

Pasimėgaukite armėnų virtuvės patiekalais vietinėse užkandinėse ir gatvės prekyvietėse. Neišlaidaudami mėgaukitės į lavašą įvyniotais kebabais, sočiomis sriubomis ir šviežiomis salotomis. Paragauti tradicinių patiekalų yra ne tik skanu, bet ir svarbi kultūrinės patirties dalis.

Nemokamos ir nebrangios lankytinos vietos: Pasinerkite į kultūrą
Armėnijoje yra daugybė lankytinų vietų, kurios jums nekainuos nė cento. Vaikščiokite istorinėmis gatvėmis, apsilankykite turguose po atviru dangumi, apžiūrėkite vietines bažnyčias ir mėgaukitės natūraliu Armėnijos kraštovaizdžio grožiu – nuo vaizdingo Sevano ežero iki vaizdingo Garnio tarpeklio.

4) Žygiai pėsčiomis ir žygiai

Nuotykiai be kainos

Apsiaukite žygio batus ir keliaukite nuostabiais Armėnijos takais. Nuo Diližano nacionalinio parko iki Aragato kalno aukštumų – įvairūs šalies kraštovaizdžiai laukia, kol juos atrasite. Žygiai pėsčiomis yra ne tik nebrangūs, bet ir fantastiškas būdas pabendrauti su gamta.

5) Planuokite iš anksto

Užsisakykite bilietus ir nakvynę iš anksto

Pasinaudokite mažesnėmis kainomis iš anksto užsisakydami skrydžius, apgyvendinimą ir ekskursijas. Šis strateginis žingsnis gali padėti sutaupyti nemažai pinigų ir kartu leisti jums kuo geriau išnaudoti laiką, praleistą Armėnijoje.

6) Vietiniai turgūs

Apsipirkite kaip vietiniai ir nusipirkite suvenyrų

Praleiskite turistines parduotuves ir apžiūrėkite vietos turgavietes, kuriose rasite autentiškų suvenyrų ir rankdarbių. Derybos gali būti neatsiejama patirties dalis, be to, tikėtina, kad rasite unikalių lobių ir tuo pačiu paremsite vietos amatininkus.

7) Pasinaudokite vietinėmis žiniomis

Ieškokite patarimų iš vietinių gyventojų ir kitų keliautojų

Bendraukite su vietiniais gyventojais ir kitais keliautojais, kad sužinotumėte apie paslėptus brangakmenius ir biudžetui palankias galimybes. Vietiniai gyventojai dažnai žino geriausias vietas, kur galima nebrangiai pavalgyti, lankytinas vietas, kurios yra nepažįstamos, ir pinigams draugiškas veiklas.

Pabaigai

Keliauti į Armėniją turint mažą biudžetą nereiškia atsisakyti įspūdžių. Išmintingai rinkdamiesi ir domėdamiesi vietos kultūra, galite tyrinėti šios žavios šalies stebuklus, neapsunkindami savo finansų. Armėnija siūlo daugybę nebrangių galimybių turiningai ir įsimintinai kelionei – nuo vietinės virtuvės patiekalų iki nuotykių dvasios.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *