Kaip sumontuoti vonią

Santechnikas KauneJeigu įrenginėjate vonią, gali būti, kad geras santechnikas Kaune jums patartų, kaip tiksliai pajungti tam tikrus kanalizacijos, vonios, vandens nutekėjimo ir nuleidimo elementus. Visgi, jeigu bandysite tą daryti patys, nuo ko pradėti?

Kanalizacijos ir vandentiekio planas

Ką pirmiausia darytų santechnikas Kaune, tai pažiūrėtų, kokie yra jūsų namo vandens inžinerinių tinklų planai. Kur yra santechninis mazgas. Iš kur gali atbėgti vanduo, ir į kur jis visgi niekaip nenutekėtų. Tokia informacija būtina, norint atlikti santechnikos darbus ir pajungti vandenį. Veikiausiai negalėsite tiesiog imti ir pasidaryti vonios kambario kur nors svetainėje, nes namas turi savo kanalizacijos ir vandens pajungimo planus, įrašytus į namo projektą. Žinoma, galima keisti ir tas instaliacijas, ir projektą, bet tai yra papildomos pastangos, papildomos išlaidos ir daug laiko. Tad geriausia planuoti vonią įrengti ten, kur atrodo, kad jau iškart yra sąlygos.

Vamzdyno instaliacija

Antrasis žingsnis bus vamzdyno instaliacija. Jums reikės sujungti vamzdžius po vonia, visur kitur. Taigi, kaip tikras santechnikas Kaune, galbūt turėsite iš kažkur pradžioje užsisakyti reikiamų medžiagų, detalių, ir visa tai vėliau galės tapti visa instaliacija. Vamzdžių reikės nuo santechninio mazgo iki vonios, klozeto, dušo. Atitinkamai gal reikės kitais vamzdžiais pajungti ir nuotekų sistemą. Tarkime, gal reikės vamzdžio ar žarnos iš skalbimo mašinos tiesiai į kanalizaciją.

Vonios, klozetai, kriauklės

Taip pat reikės pirkti tam tikrus elementus gerai santechnikai. Bus svarbu, kad ten būtų gera keramikinė ar kitokia vonia. O gal jos nenorėsite, tada reikės pirkti dušo kabiną. Galima ir be kabinos – tik užuolaidą pakabinti. Visgi, pradžioje turėsite nusipirkti tuos visus išoriškai matomus ir naudojamus dalykus savo voniai. Taip pat klozetą, kriauklę, bidė ir kitus dalykus.

Testavimai

Kai viskas bus pajungta, neskubėkite kelti namuose maudymosi vakarėlį. Dar viską reikės testuoto – ar tikrai viskas, ką pajungėte, taip ir veikia? Ar čia jau viskas, kaip ir turi būti? Gal visgi kažkas veikia ne iki galo? Ar niekur neprabėga vanduo? Ar yra normalus spaudimas, ar gerai užsisuka čiaupas, ar nepradeda lašėti? Ar tinkamai prisipildo klozeto vandens bakelis ir viskas gerai nusileidžia? Padarykite visus įmanomus testavimus su karštu ir šaltu vandeniu, su daug kitų dalykų, kurie bus vėliau įprasti. Yra gana pavojinga iškart naudotis nieko neišbandžius. Dar pavojingiau – pajungti ir išvažiuoti.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *