Mikroautobusų nuoma persikraustymui

Mikroautobusų nuoma perkraustymui gali būti ekonomiškas ir patogus sprendimas jūsų daiktams gabenti. Nesvarbu, ar persikeliate į naujus namus, ar perkeliate daiktus į sandėliuką, o galbūt padedate kam nors kitam persikraustyti – pateikiame pagrindinius aspektus, kurie užtikrins sklandų ir veiksmingą procesą.

Įvertinkite savo poreikius

Pirmasis žingsnis nuomojantis mikroautobusą persikraustymui – įvertinti daiktų, kuriuos reikia pervežti, dydį ir kiekį. Mikroautobusai būna įvairių dydžių, nuo visai nedidelių, kuriais bus lengva ir patogu laviruoti miesto gatvėmis, iki didžiulių, talpinančių daug daiktų, tačiau tuo pačiu ir suvartojančių daugiau degalų bei sunkiau manevruojančių miesto gatvelėmis. Mažesnio mikroautobuso gali pakakti norint pervežti 1-2 kambarių butą arba kelis didelius daiktus, o didesnio mikroautobuso arba sunkvežimio prireiks norint pervežti >2 kambarių butą arba nuosavą namą. Sudarykite savo daiktų sąrašą, kuris padės nustatyti tinkamą dydį. Pavyzdžiui, jei jūsų namai yra nedideli ir daiktų turite visai nedaug, tačiau vienas iš jų yra didžiulis pianinas, mažo furgonėlio greičiausiai nepakaks.

Nuomos įmonės pasirinkimas

Mikroautobusų nuomaLabai svarbu pasirinkti patikimą nuomos bendrovę. Būtinai apžvelkite įvairias bendroves ir palyginkite jų pasiūlymus. Pagrindiniai veiksniai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti:

  • Nuomos įkainiai. Palyginkite kainas, kurios gali skirtis priklausomai nuo mikroautobuso dydžio, nuomos trukmės ir papildomų paslaugų. Ieškokite paslėptų mokesčių, pavyzdžiui, mokesčių už papildomą nuvažiuotą atstumą arba vėluojantį grąžinimą.
  • Draudimas. Įsitikinkite, kad turite tinkamą draudimą. Nors dauguma nuomos bendrovių siūlo draudimą ir jis būna įtrauktas į kainą, apsvarstykite galimybę įsigyti papildomą draudimą, kad būtumėte ramūs ir nereikėtų mokėti papildomai už padarytą žalą. Nepamirškite, jog net ir maži įbrėžimai gali kainuoti daug, o neturint patirties vairuojant didelius mikroautobusus, kažką užkabinti kelyje labai lengva.
  • Prieinamumas. Užsisakykite mikroautobusą iš anksto, ypač per kraustymosi sezonus arba savaitgaliais, kai paklausa yra didelė. Taip pat, tikėtina, jog mikroautobusų nuoma bus pigesnė, jei rezervaciją ir apmokėjimą atliksite kaip galima ankščiau.

Pasirengimas persikraustymui

Tinkamas pasiruošimas gali sutaupyti laiko ir išvengti žalos jūsų daiktams. Todėl svarbu susikoncentruoti ne vien tik į mikroautobusų nuoma, bet ir į savo namų darbus.

Daiktų pakavimui naudokite tvirtas dėžes, burbulinę plėvelę ir pakavimo juostą. Aiškiai paženklinkite dėžes, nurodydami jų turinį ir kambarius, kuriuose jos turi atsidurti. Taip sutaupysite daug laiko ir jėgų. Sunkesnius daiktus dėkite į apačią, o lengvesnius – į viršų. Naudokite surišimo įtaisus arba diržus, kad krovinys būtų stabilus ir kelionės metu nesitrankytų po visą kabiną. Jei klaukia ilgesnė kelionė, pasirūpinkite, jog mikroautobusas turėtų tinkamą įrangą. Pavyzdžiui, turėkite jūsų telefonui reikiamus priedus, t.y. telefono laikiklį ir automobilinį pakrovėją. Juos įsigyti galite internetu, e-parduotuvėje https://priedai.lt/.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *