5 geriausi būdai, kaip sumažinti šildymo ir vėsinimo išlaidas

EnergijaAr žinojote, kad namų šildymas ir vėsinimas yra trečios didžiausios išlaidos vidutinio amerikiečio namuose? Gera žinia ta, kad yra būdų, kaip sumažinti energijos suvartojimą namuose ir sumažinti mėnesines sąskaitas.Energiją taupantys namai tampa vis labiau paplitę ir tam yra rimta priežastis. Jie ne tik taupo jūsų pinigus, bet ir atitinka daugelio komunalinių paslaugų bendrovių teikiamas lengvatas. Nors yra daugybė dalykų, kuriuos galite padaryti, kad sumažintumėte energijos suvartojimą, kai kurie pokyčiai turi daug didesnį poveikį nei kiti. jei ieškote būdų, kaip sumažinti energijos suvartojimą nesugriaunant banko, pateikiame penkis veiksmingiausius būdus, kaip sumažinti šildymo ir vėsinimo išlaidas namuose. Daugiau pasiūlymų saulesbroliai.lt/produktu-kategorijos/silumos-siurbliai/silumos-siurbliai-oras-vanduo puslapyje.

Naudokite programuojamą termostatą

Ne visi termostatai yra vienodi. Jei turite senesnį modelį, galite švaistyti daug energijos to net nesuvokdami. Kadangi senesni modeliai turi tik du nustatymus (įjungti ir išjungti), jie nesuteikia galimybės daug kontroliuoti temperatūros nustatymų. Tuo tarpu naujus programuojamus termostatus galima nustatyti taip, kad jie automatiškai reguliuotų temperatūrą jūsų namuose pagal jūsų nustatytą tvarkaraštį. Tai puikus būdas sumažinti energijos suvartojimą, kai nereikia visą dieną rankiniu būdu valdyti šildymo ir oro kondicionavimo sistemos. Jei ieškote naujo termostato, stenkitės rasti tokį, kuris pasižymėtų toliau išvardytomis funkcijomis. Jis turėtų siūlyti daugiau nei du skirtingus temperatūros nustatymus. Kuo daugiau nustatymų, tuo lankstesnis bus jūsų termostatas. Jį taip pat turėtų būti lengva sumontuoti, nes greičiausiai senąjį termostatą norėsite pakeisti ir dėl estetinių priežasčių. Saulės broliai – geros kainos ir kokybė.

Šildo lubas ir sienas

Jei svarstote, kaip sumažinti šildymo išlaidas, vienas iš geriausių būdų – apšildyti sienas ir lubas. Kai sienos ir lubos yra šiltos, jos veikia kaip antklodė ir sulaiko šilumą. Tai gali gerokai sumažinti energijos kiekį, kurį turite sunaudoti namams šildyti. Geriausias būdas sušildyti lubas ir sienas – įrengti lubose arba sienose montuojamą spindulinės šilumos sistemą. Šios sistemos veikia šildant nedidelį vandens rezervuarą elektriniu elementu. Tada vanduo laša ant šildymo plokštės, kuri skleidžia šilumą ant sienų ir lubų. Spindulinės šilumos sistemos yra puikus būdas sumažinti energijos suvartojimą namuose. Tačiau jos tinka ne visiems. Jei turite nebaigtą įrengti rūsį, gyvenate šaltame klimate arba turite atviro išplanavimo projektą, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsirengti spindulinės šilumos sistemą.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *