Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas reikalingas, kad galima būtų apskaičiuoti kainą

Norite sužinoti, kiek kainuotų kokybiškas šilumos siurblys ir jo montavimas? Apsilankykite puslapyje internete adresu www.saulesgraza.lt/silumos-siurbliai, kurioje galimas šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas. Šiame puslapyje rasite daugiau informacijos apie įmonę „Saulės grąža“, jos paslaugas ir aukščiausios kokybės šilumos siurblius. Į skaičiuoklę jums reikės įvesti šiuos duomenis:

1. Kokiam plotui reikalingas šildymas?

Didelio ploto pastatams su grindiniu šildymu, idealu yra oras vanduo sistema, kuri pašildo ir karštą vandenį. Mažo ploto sodyboje, kurioje pastoviai niekas negyvena, galbūt geriau rinktis oras oras šildymą. Specialistai, atlikę skaičiavimus patars, koks siurblys bus efektyvesnis ir kokios galios reikia.

2. Kokia namo energinio efektyvumo klasė?

Šiuo metu naujai statomų pastatų energino efektyvumo klasė itin aukšta – A+, A++. Tokiems pastatams nereikia daug energijos, todėl pasirenkami mažesnės galios šilumos siurbliai. B, C ir D klasės namai labiau pralaidūs, jiems reikalingi galingesni įrenginiai.

Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas leis preliminariai atsakyti, kokios galios šilumos siurblys reikalingas, nustačius tampa aiškesnė įrangos kaina.

3. Kokia dabartinė šildymo sistema?

Šildymo sistema grindimis ar radiatoriais puikiai leidžia integruoti oras vanduo šilumos siurblius, kurie veikia labai efektyviai. Jei grindinio šildymo nėra, teks rinktis kitas sistemas.

4. Kiek nuolatinių gyventojų yra būste?

Kad gyventojai šiek tiek suteikia šilumos ypač galima pastebėti A+ ir A++ pastatuose. Jei žmonių mažiau – šilumos name taip pat mažiau.

5. Kokioje apskrityje yra namas?

Namas, per kurio langus šviečia saulės, visada bus šiltesnis, todėl svarbi net pastato geografinė padėtis.

„Saulės grąža“ specialistai važiuoja į visus Lietuvos kampelius. Jie kokybiškai atlieka šilumos siurblių montavimo darbus ir suteikia jiems garantiją.

Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimo užpildymas tai pirmas žingsnis renkantis šilumos siurblius. Palikus telefoną ar elektroninio pašto adresą netrukus, su jumis susisieks darbuotojai ir pasiūlys geriausią apšildymo sprendimą namui.

Jeigu jums reikia paramos seniems katilams pasikeisti į šilumos siurblius taip pat konsultuokitės su „Saulės grąža“ specialistais. Siūloma įranga ir montavimo darbai atitinka Europos Sąjungos keliamus reikalavimus, norint gauti kompensaciją.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *