Naudotų automobilių testavimas prieš pirkimą

Automobilio pirkimas atsakingas darbas, nes įsigijus kokybišką, bus mažiau vargo, laiko ir pinigų sąnaudų ne vienerius metus. Naudoti automobiliai dažnas pasirinkimas, nes naujiems reikalingas žymiai didesnis biudžetas.

Jeigu norite tikrai kokybiško naudoto automobilio, patartina kreiptis į salonus, pavyzdžiui „Krasta Auto“. Salonuose esančioms transporto priemonės jau būna po patikros, prieš pardavimus pašalinami visi gedimai, pakeičiamos detalės. Automobilis parduodamas geros būklės, o dažnai pirkėjas dar gauna garantiją. Tai apsaugo nuo apgavysčių, kurių transporto priemonių pardavimų rinkoje tikrai daug.

Naudoti automobiliai gali būti su įvairiais defektais

Dažnai transporto priemones žmonės įsigyją radę skelbimus internete, socialiniuose tinkluose ar turguje. Skelbimų portaluose pateikiami patys įvairiausi naudoti automobiliai. Apsisprendus, kokios markės, modelio, kėbulo tipo, dydžio reikalingas automobilis, išsirinkite keletą ir susitarkite dėl apžiūros. Apžiūros metus atkreipkite dėmesį į šiuos faktorius:

1. Atidžiai apžiūrėkite kėbulą, stebėkite ar nėra rūdžių dėmių, ar matosi, jog automobilis buvo kelis kartus dažytas. Atkreipkite dėmesį į visokius lipdukus, nes po jais gali slėptis kėbulo trūkumai. Atsidarę kapotą palyginkite spalvas po juo ir ant kėbulo. Automobilis dažnai perdažomas po rimtos avarijos.

2. Atkreipkite dėmesį į stiklus, ar ant jų yra originalaus gamintojo lipdukai. Jeigu ne – yra tikimybė, kad stiklas buvo keistas dėl neaiškios priežasties.

3. Naudotų automobilių nuvažiuotų kilometrų skaičius ne visada rodomas teisingai. Šį faktą galite įvertinti apžiūrėję pedalus, vairą, jeigu jie labai nusidėvėję, tikrai bus nuvažiuoti keli šiltai tūkstančių kilometrų.

4. Patikrinkite variklį. Jeigu jaučiate benzino kvapą, matosi nešvarumų tai gali signalizuoti apie variklio defektus, alyvos nutekėjimą. Jeigu ant variklio varžtų rasite įrankių žymes, tai gali liudyti, kad su juo buvo problemų.

5. Apžiūrėkite padangų susidėvėjimą. Jis turi būti tolygus. Patikrinkite, kaip užsidaro vairuotojo durelės. Jeigu jos šiek tiek žemiau, nei galinės, galima spėti, kad automobiliu pravažiuota buvo daug.

6. Reikėtų patikrinti visas naudotų automobilių funkcijas – ar dega šviesos, posūkiai, stabdžių žibintai. Ar viduje veikia kondicionierius, šildymas, langų, sėdynių šildymas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *