Mamyčių turgeliai internete – būdas pigiau auginti

Dažnai nemokami skelbimai internete tampa savotiškais mamyčių turgeliais. Nieko keisto, juk vaikams nuolat reikia vienų ar kitų dalykų. Ir vaikiškos prekės kažkodėl yra labai brangios, nors jų ir reikia nuolat vis kitų. Tačiau štai sumanios mamytės skelbimų portaluose nuolatos randa būdų paraduoti senesnius vaikučių daiktus ir įsigyti jų naujų. Ką galima surasti mamyčių turgeliuose, kurie įsikuria tiesiog skelbimų portaluose?

Vaikiški baldai

Nemokami skelbimaiNuostabu yra tai, kad nemokami skelbimai vaikams leidžia netgi padaryti tokį dalyką, kaip kad nupirkti vaikiškus baldus kažkiek pigiau. Juk visi žinome, kad vaikiški baldai tikrai kainuoja, ir kainuoja visai nemažai. Kažkodėl vaikiška lovytė neretai yra brangesnė negu didelė tėvų lova. Tačiau nemokami skelbimai – savotiškas būdas kovoti su tokiomis nesąžiningai užkeltomis kainomis. Taigi, ne vieniems tėveliams pavyko vaikiškas lovytes, staliukus, kėdutes ir kitus mažus baldus savo atžaloms nupirkti pigiau internetu. O ir patiems, kai tų baldų nereikia, nors ir kelia jie sentimentus, ateina metas juos parduoti.

Drabužiai ir avalynė

Tikras skruzdėlynas nuolatos knibžda ten, kur vyksta internetiniai vaikų rūbų ir avalynės pardavimai. Ir visai ne be reikalo – juk vaikiški drabužiai vėlgi tokie brangūs. Galima juos pirkti dėvėtų rūbų parduotuvėse, tačiau tai ne visuomet malonu, nes ten neaišku, iš kur tas rūbas atėjęs, kieno jis buvo, kas su juo negerai. Be to, dėvėtų rūbų parduotuvė neišvengiamai visuomet ir turi kažkokį ne itin malonų kvapą. Tada norintiems išvengti tokių dalykų, visuomet verta pagalvoti apie tai, kad drabužiai ir avalynė vaikams gali būti perkami ir parduodami internete. Tai patogu, smagu ir sumanu. Jūs taip pat galite pabandyti taikyti šį dalyką ir pamatysite, kad galima labai daug sutaupyti. Ypač tai galioja mamytėms, kurios siekia kuo stilingiau aprengti savo vaikus. Dizainerių ir prabangių ženklų drabužiai tikrai labai brangūs, tačiau jūs galite visų šių dalykų gauti pigiau skelbimų puslapiuose.

Vežimėliai, kėdutės, nešioklės

Dar viena kategorija gana brangių, tačiau labai naudingų daiktų vaikams – tai visokie vežimėliai, įvairios kėdutės, nešioklės ir panašūs dalykai. Su jais taip pat galima nemažai pataupyti, jeigu pasidairysite pirmiausia, ką siūlo nemokami skelbimai. Galbūt labai greitai pamatysite, kad yra tikrai puikių pasirinkimų, kuriuos verta išbandyti ir tokiu būdu turėti galbūt dvigubai pigesnį vežimėlį nei parduotuvėje, tačiau tokį pat gerą, o juo bus pasinaudojęs tik vienas vaikas vienerius metus.

Žaislai

Nors žaislų šiuolaikiniams vaikams beveik netrūksta, jie tarsi turi visko, ko nori, visgi, negali sakyti, kad kartais nesinori jų nupirkti. Mokyklinės prekės taip pat dažnai gali būti perkamos tiesiog internetu ir taip sutaupant nemažai taip reikalingų pinigų. Tik verta nepatingėti ir pasidairyti skelbimų puslapiuose.

#1$ komentaras

  1. Gerda

    Tikrai taip! Aš ant vienos rankos pirštų galiu suskaičiuoti rūbus, kuriuos pirkau savo vaikui iš parduotuvės. Viską sakydavausi internetu vien dėl to, kad nereiktų stovėti eilėse.
    https://www.siuskpigiau.lt/irankiai/siuntu-paieska

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *