Mano jaukus šiltnamis

Vieniems žmonėms šiltnamiai atrodo kaip ūkininkų užsiėmimas, niekaip nesusijęs su miesto ir stilingo žmogaus gyvenimu. Tačiau iš tiesų šiltnamiai kaina neprilygsta visam ūkiui, o ir sąlygų šiltnamio turėjimui nereikia labai ypatingų. Tad galima jį turėti ir mieste, turint visai nedaug savo žemės ploto. Taip darau ir aš. Šiltnamiai populiarūs miesto gyvenime, ir tą įrodo netgi tendencijos Instagram socialiniame tinkle.

Šiltnamių nuotraukos

ŠiltnamiaiPradėjusi rašyti savo blogą apie šiltnamio gyvenimą, greitai pamačiau, kad vis tiek daugiausiai jėgos sudaro vizualinis krūvis – nuotraukos iš šiltnamio kasdienybės, iš gražiausių akimirkų, derliaus vaizdai ir kiti gražūs dalykai. Taigi, šiltnamis nuotraukose gali atrodyti labai stilingai, ypač pritaikius tam tikrus foto filtrus. Netrukus supratau, kad bus daugiau populiarumo, jeigu kelsiuosi į Instagram socialinę erdvę. Taip patekau į tikrą šiltnamių nuotraukų rojų. Savo paskyroje talpinu įvairius vaizdelius. Tai mano pačios šiltnamis tiek vasaros, tiek dienos metu, tiek iš išorės, tiek viduje. Gyvename gražiose apylinkėse, todėl ir aplink šiltnamį yra į ką pažiūrėti. Šiltnamio gėrybės – didžiulės cukinijos, patisonai, egzotiški agurkėliai, braškės, pomidorai, krapai, svogūnai ir daugybė kitų dalykų – visa tai nuolat galiu matyti įvairiuose šiltnamių mylėtojų ir augintojų profiliuose. Vieni žmonės mėgsta fotografuoti ir save šiltnamyje, žinoma, miesto žmonės stengiasi net ir ten pasirodyti stilingi. Kiti savęs nefotografuoja išvis – tik viską, kas dedasi šiltnamyje. Vienas šiltnamis fotografuoja tik pomidorus, kitas profilis pateikia vaizdus iš gėlių šiltnamių. Tai tikrai įspūdinga, tačiau kartu tai yra ir gėlių verslo reklama. Radau profilį, kur žmogus kelia nuotraukas su savo šiltnamio kenkėjais – kurmiais, sraigėmis, vabalais, turkliais ir kitais matytais bei nematytais padarais. Kartu pateikia ir patarimus, kaip su tais kenkėjais reikėtų kovoti. Taigi, tai irgi savotiškai įdomus profilis. Aš dažniausiai keliu atsitiktine tvarka nuotraukas: tai kažkas gražaus užauga, tai šiaip būna geras apšvietimas, tai gražiai atrodo šlapi palieti augalai. Kartais ir į šiltnamį ateinančią katę nufotografuoju, kartais ir save.

Naujos pažintys

Socialinis šiltnamių mylėtojų gyvenimas vyksta komentaruose po nuotraukomis. Tie, kas tikrai myli gamtą, augalus, šiltnamius, gana greitai užsikabina už kažkokio profilio ir ima dažniau sekti vieną ar kitą. Tuomet ima komentuoti kažką po nuotraukomis. Žiūrėk, jau tas, ką pakomentavai, vėliau ir pas tave ateina, pakomentuoja. Vėliau, jeigu draugystė dar pereina ir į Facebook, tai įmanoma ir realybėje susitikti.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *