Renkamės rajoną namo statybai Vilniuje

Jeigu planuojate statytis namą sostinėje, tikriausiai jau svarstote, kur galėtų stovėti jūsų skydiniai namai Vilniuje. Vietos čia daug, ir mieste rajonų, ir aplink. Išsirinkti geriausia namo statyboms vietą pagal poreikius ir pagal galimybes.

Kur daugiau gamtos

Skydų namaiJeigu statotės namą, galbūt taip darote todėl, kad norite nuosavo sodo, nuosavo šiltnamio ir nuosavos obelies. Taigi, mylite gamtą. Daug jaunų tėvų prisimena save, augusį sodo aplinkoje, ir nori, kad ir jų vaikai turėtų tokius tikrus namus, o ne gyventų bute. Taigi, skydiniai namai tampa tuo pasirinkimu, kuris yra prioritetinis. Deja, tenka pripažinti, kad skydiniai namai Vilniuje ne visada galės būti gamtos apsuptyje, nes ne visi rajonai tos gamtos tiek daug turi. Pavyzdžiui, pasistatyti namą Naujamiestyje ir tikėtis, kad visada galėsite mėgautis gamtos prieglobsčiu, būtų gana keblu. Tad norintieji statytis namą arčiau gamtos, turėtų mąstyti apie tokius rajonus kaip, pavyzdžiui, Antakalnis. Tai būtų prestižinis rajonas, turintis savo žaliuosius plotus, kultūringą istoriją, ir esantis visai miesto centre. Žinoma, ten žemė bus pati brangesnė, tad ir namo statybos kainuotų daugiau. Taip pat yra rajonas Žvėrynas – pats brangiausias ir žaliausias miesto centre. Pastaruoju metu NT ekspertai vis daugiau kalba apie Naujininkus, kol kas esančius nepatraukliais, bet jau tokiais virstančius. Mat jie taip pat yra miesto centre. Ir ten, visai šalia geležinkelio, yra puikių žaliuojančių erdvių. Taip pat galima statytis namus Jaruzalėje, Lazdynuose, Valakampiuose, Baltupių pabaigoje, Pilaitėje. Tuomet gyvensite toliau nuo miesto širdies, tačiau džiaugsitės ne tik savo obelimi, bet ir didesne gamtos apsuptimi.

Kur arčiau centro

Tikrieji vilniečiai visgi neiškeistų miesto ūžesio į miško ošimą, ir jiems bus svarbiausia statytis namą pačiame centre. Senamiestyje statybos yra neįmanomos, tačiau laisvų plotų atsiranda Naujamiestyje, Šnipiškėse, Žvėryne (jau minėtame dėl itin aukštos kainos). Čia galima pirkti brangios žemės ir statytis savo namus.

Kur pigiau

Galiausiai, nors ir kaip norėsite gyventi ir centre, ir žalumoje, tačiau turėsite labiausiai atsižvelgti į galimybes. Galimybės visada laimi prieš poreikius, ir jie būna patenkinti arba ne. Taigi, jeigu pinigais jūsų kieme nesninga, gali būti, kad namus teks statytis netgi šiek tiek nuo miesto, pavyzdžiui, Baltojoje Vokėje arba Dvarčionyse. Tai miesto rajonai, kurie yra tolokai nuo miesto, tačiau žemė čia įperkama ir vidutiniškai uždirbantiems žmonėms.

#1$ komentaras

  1. Karolis

    Aš siūlyčiau rinktis tokį, kuriame yra geras susisiekimas su centru, saugu ir taip pat įrengta parkų- kartais norisi išeiti į lauką pasivaikščioti, prisėsti ant suoliuko parke ir ramiai sėdint paskaityti knygą.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *