Stoglangių charakteristika

Biure, namuose ar viešajame pastate stoglangiai visada pagražins, apšvies erdvę, padarys ją malonesne. Natūrali šviesa yra didžiuli dovana, todėl ja mėgautis padės stoglangiai. Tačiau jie gali būti skirtingi, ir jeigu jūsų namams reikia stoglangių, gali tekti ieškoti jų labai skirtingų, atsižvelgiant į skirtingas charakteristikas.

Stoglangių tipai

Galima nustatyti stoglangių tipą pagal keletą jų savybių. Mat stoglangiai gali būti gaminami iš skirtingų medžiagų, iš plastiko arba stiklo, iš medinių arba plastikinių apvadų. Jie gali būti su UV spindulių filtru, itin aktualiu šiltuose kraštuose, gali būti tokie, kurie drauge sukuria ir šešėlį, ir patys plačiausi, tarsi tikri šviesos radarai. Vertėtų planuojant savo stoge turėti stoglangį, atsižvelgti, ar šis bus pakrypusio kampo, ar status, o gal su išplatėjimu, leidžiančiu dar daugiau šviesos patekti į erdvę.

Netikėtose erdvėse

Stogo langaiMes paprastai įsivaizduojame, kad stoglangį reikia dėti pačioje tamsiausioje palėpėje, idant ten atsirastų nors šiek tiek šviesos. Tačiau iš tiesų stogo langas gali atsirasti ir ten, kur gana šviesu. Gal norite sukurti jaukią svetainę, ir jau įdėjote vitrininius langus, tačiau jeigu jūsų svetainės kabliukas bus šviesa – kodėl gi neįdėjus ir stoglangių? Virtuvėje stoglangis gali tapti tarsi nemokamu gartraukiu. Jeigu tik parinksite jį tinkamoje vietoje ir leisite jam būti lengvai valdomam. Kaip žinia, stoglangiai bus aukščiau už kitus langus, dėl to juos bus sunkiau valdyti. Taigi, jiems gali praversti automatinis valdymas – specialūs distanciniai pulteliai, leidžiantys lengvai priversti stoglangį atsidaryti. Dar keistesnė erdvė, kurioje taip pat gali atsirasti stoglangis – terasa. Ji juk tarsi turi ir taip langą į gamtą didžiulį. Tačiau, jeigu joje dar ir turite žiemos sodą, didesnis šviesos kiekis nepakenks. Be to, turint stoglangius, jūs atkreipsite dėmesį ir į galbūt gražias lubų apdailas. Žiemos sodas – tai gali būti atskira patalpa jūsų namuose, tačiau joje labiau negu kitur reikės šviesos, o tiesiai per stoglangį krentanti šviesa bus pati efektyviausia.

Kiti privalumai

Pagal tai, kur ir kodėl montuosite stoglangį, galėsite pasirinkti, ar jums reikia, jog jis nepraleistų ultra violetinių spindulių. Ar reikia automatinio atidarymo. Gal jums išvis nereikia, kad stoglangis darinėtųsi? Tokiu atveju, įdėdami tiesiog stabilų neatidaromą lengelį sutaupysite nemažai pinigų, mat atidarymo ir uždarymo sistemos sudaro tam tikrą stoglangių kainos dalį. Taip pat ir renkantis stiklinį arba plastikinį stoglangį, jo kaina galbūt keisi.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *