Maistas, važiuojantiems autobusu

Autobusu KlaipėdojeJeigu su autobusų nuoma Klaipėdoje leidžiatės į trumpesnę ar ilgesnę kelionę, tikėtina, kad galvosite – ką įsidėti valgyti. Juk jau mokyklos laikais vienas smagiausių dalykų būdavo tiesiog kelionėje su klase autobuse valgyti suteptus mamos sumuštinius. Tačiau iš tiesų sumuštiniai nors ir skanūs bei gražiai į dėžutę telpa, geriau kelionėje maitintis sveikesniais produktais.

Nieko nevalgyti

Tad pirmiausia reikėtų pagalvoti, kad autobusų nuoma Klaipėdoje galėtų trumpam kelionės terminui būti ir išvis beveik nepritrupinta. Nebūtina į autobusą ir kelionę autobusu apskritai neštis daug maisto, galima jo ir išvis neimti. Iš tiesų, jeigu jūsų kelionė truks tik kokias 3 – 4 valandas, tai pasiimkite vandens ir maisto neimkite. Geriau kokybiškai pavalgykite, kai kelionę pasibaigs. Tuomet turėsite geresnes sąlygas, galėsite valgyti kokybišką ir visavertį maistą.

Neimti tuščio maisto

Jeigu kelionė ilgesnė, imsite galvoti, ką čia geriau paimti. Svarbiausia, kad maistas nebūtų tuščias, kad jis būtų visavertis. Antraip iš nuobodulio prisivalgysite kaip meška ir keliaudami priaugsite svorio. Kas yra tuščias maistas? Bandelės, sausainiai, keksiukai, pyragėliai, bulvių traškučiai, saldumynai… Tai rafinuotas, perdirbtas maistas, kuriame labai daug cukraus, angliavandenių, riebalų, prieskonių. Dauguma maisto, kurį perkame parduotuvėse, yra būtent toks, ir jis visgi nėra toks jau mums palankus bei geras. Tuščios kalorijos nėra ilgai apdorojamos, todėl jos tiesiog iškart keliauja mums ant šlaunų. Kelionės metu jums beveik nereikia kalorijų, nes keliaudami jūs nieko nedarote. Tačiau taip atrodo, kad norint nusipirkti kažką, reikalingą tik alkiui užmušti, beveik visada jūs pataikote į kažką riebaus ir kaloringo. Taip yra todėl, kad dabartinė maisto rinka vis dar nėra prisitaikiusi prie natūralių žmogus poreikių ir augina nutukusius žmones, su priklausomybėmis maistui.

Daržovės ir vaisiai kelionei

Tačiau teigti, kad nėra, ką įsidėti į kelionę, būtų klaidingai. Mes tiesiog dažnai ignoruojame vaisius ir daržoves, tačiau būtent jie ir turėtų būti mūsų tikraisiais maisto šaltiniais. Kiekvienas vaisius ar daržovė yra maistingesnis, kupinas daugiau naudingų medžiagų nei bet koks šokoladinis batonėlis ar bandelė. O kalorijų toks maistas turi labai mažai. Tad net keista, kad nekyla mintis į kelionę nuomotu autobusu pasiimti daržovių, vaisių.

Maistas, nuo kurio neliptų rankos

Renkantis minėtuosius užkandžius, reikėtų paisyti to, kad kelionė autobusu, tai ne tas pats, kas kelionė po virtuvę. Gal nebus patogu valgyti tai, kas limpa, trupa, skleidžia aštrų kvapą, todėl tokių vaisių ir daržovių venkite.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *