Naujas butas su pilna apdaila ar savarankiškas būsto įrengimas?

Butas su apdailaNaujo būsto pirkimas reikalauja ilgų svarstymų. Turime apgalvoti, kuriame rajone gyvensime, kokio dydžio butą pirksime, koks turėtų būti jo išplanavimas ir interjeras. Naujas butas su pilna apdaila sumažina didžiąją rūpesčių dalį – toks butas atitinka naujausias dizaino tendencijas, yra patogus ir praktiškas, be to, į įrengtą būstą galime įsikelti negaišdami papildomo laiko. Iš kitos pusės, daugelis pirkėjų teigia, kad savarankiškas namų įrengimas realizuoja individualią stiliaus pajautą ir padeda įgyvendinti svajonių namų viziją.

Stiliaus klausimas

Galimybė savarankiškai įsirengti butą rekomenduojama žmonėms, turintiems tikslią dizaino viziją. Jei jaučiate malonumą vaikščiodami po baldų parduotuves, vartydami dizaino žurnalus ir planuodami interjerą, namų įrengimas gali tapti jaukiu ir įsimintinu procesu, kuriam su malonumu skirsite savo laisvą laiką. Iš kitos pusės, jei minėtieji darbai jums atrodo nuobodūs, erzinantys ar nepriimtini, kur kas racionalesnis pasirinkimas – įsigyti jau pilnai įrengtą būstą. Žinoma, šiuo atveju tenka kalbėti apie individualią stiliaus pajautą, juk ne kiekviena šeima žavisi moderniu interjeru ir ne visi jausis patogiai gyvendami klasikinėje aplinkoje. Šiuo atveju verta rinktis nekilnojamojo turto statytojus ir pardavėjus, pvz., AmberCity, kurie leidžia rinktis iš kelių interjero įrengimo variantų, derinant gyvenamąją erdvę prie individualių poreikių.

Kainos klausimas

Galvojant apie interjero įrengimą, svarbu įvertinti šio proceso kainą. Nors pilnai įrengti butai kainuoja daugiau nei būstas su daline apdaila, svarbiausias šio sprendimo privalumas yra tai, kad jūs iškart galite keltis į gyvenimui pritaikytą erdvę, džiaugtis kokybiškais baldais, profesionalia apdaila, patogiu aplinkos išplanavimu ir stilistiškai derančiais sprendimais. Jei galvojate apie būsto įrengimą, turite suprasti, kad šis pasirinkimas gali pareikalauti kur kas didesnių išlaidų, nei planuojate. Ypač tuomet, jei galvojate savarankiškai atlikti įrengimo darbus. Praktika rodo, kad daugelis lietuvių, siekdami taupyti, nusprendžia atsisakyti patirtį turinčių darbuotojų ir imasi savarankiškų užduočių. Deja, paprastai darbai atliekami neprofesionaliai, todėl juos tenka perdaryti. Be to, šiuo atveju prarasite labai daug laiko. Daug klausimų kelia ir interjero sprendimų pasirinkimas. Dizaino kūrimas – patirties reikalaujantis darbas, todėl su šia sritimi nesusidūrę gyventojai rizikuoja stilistiniu būsto išbaigtumu. Žinoma, visuomet galima prašyti dizainerių pagalbos ir projekto parengimo, tačiau šis sprendimas pareikalaus gan didelių išlaidų.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *