Kodėl spausdintuvas taip blogai spausdina?

KasetėsYra daugybė priežasčių, kodėl spausdintuvas spausdina blogai. Gal tai dėl nepapildytos spausdintuvų kasetės, gal dėl netinkamo popieriaus, blogai atliktų nustatymų ar kitų priežasčių. Spausdintuvas tikrai nėra toks sudėtingas prietaisas, kad paprastas žmogus negalėtų tiesiog išsiaiškinti, kas su juo vyksta ir kodėl. Tad jeigu jūs turite spausdintuvą, jūs galite išsiaiškinti, ką daryti, kad jis veiktų. Bandykite ieškoti problemos atmetimo būdu ir taip galbūt aptiksite tikrąją priežastį, kodėl spausdintuvas spausdina blogai. Štai būtinų peržiūrėti priežasčių sąrašas.

Baiginėjasi rašalas

Visų pirma, spausdintuvų kasetės yra tai, ką būtina prižiūrėti ir esant poreikiui – pakeisti. Jos turi tinkamai veikti, ir tik tuomet galėsite džiaugtis, kad popierius yra užpildomas visiškai tinkamai. Taip, kaip jūs to norite. Jeigu visgi apsileisite ir neprižiūrėsite spausdintuvo kasetės – gero efekto nesitikėkite. Turite matyti nustatymuose, ar kasetė pilna, ar tuščia, ir esant reikalui ją papildyti. Keisti nauja neverta, nebent tikrai senajai kažkas negerai. Kasečių pildymas kainuoja pigiau nei naujos pirkimas.

Blogas rašalas ar bloga kasetė

Kita priežastis, kodėl galbūt teplioja ar spausdina netinkamai – tai blogas, ne tam skirtas, nepritaikytas rašalas ar galbūt visiškai netinkama pati kasetė. Visa mechanika turi veikti kuo geriau ir jūs esate atsakingi už tai, kad prižiūrėtumėte, kad visa tai gerai veiktų.

Blogas popierius

Kita problema, kuri gali pasitaikyti – tai netinkamas popierius. Spausdintuvas, kurį turite, paprastai gali naudoti paprastą 80 mg svorio spausdinimo, kopijavimo popierių. Tačiau priklausomai nuo printerio galimybių, gali tikti ir plonesnis ar storesnis, o galbūt blizgus foto popierius. Jūs turite specifikacijoje rasti informaciją, kokį popierių galima dėti į spausdintuvą. Jeigu blogai spausdina, gal įdėtas ne tas popierius arba nenustatyta, kad spausdinate ant plono arba storo popieriaus.

Blogai parinkta spausdinimo programa

Kita problema – gali būti blogai parinkta spausdinimo programa. Taip tikrai gali atsitikti, ir jūs turite patikrinti programą tiek pačioje mašinoje, tiek kompiuteryje, iš kurio paleidžiate failus.

Kažkas įstrigę spausdintuve

Klasikinė problema, kai niekas nepadeda. Iš tiesų, galima nuo to ir pradėti – nuo atveriamo spausdintuvo. Ir pažiūrėti, ar viduje nėra kažko tokio užstrigusio, kas trukdytų. Kartais tai gali būti net ne konkretus daiktas, o tiesiog susikaupusių dulkių rutuliukas, veltinis. Spausdintuvą reikia laikyti taip, kad jis nepridulkėtų, ir apsaugoti jį nuo tų nemalonių dulkių. Neįtvirtintas, neužfiksuotas popierius irgi lemia klaidas.

#1$ komentaras

  1. Justinas

    Spausdintuvas Canon praleidzia horizontalias eilutes. Ka dsryti?

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *