Ką laikote miegamojo komodoje?

Jeigu miegamajame nėra komodos, tas kambarys atrodo kažkaip labai keistai. Komoda yra tikrai būtina kiekvienam miegamajam, tik nereikia jos nuvertinti.

Komoda – patogus baldas

Sunku pasakyti, kada komodos pasidarė populiarios, tačiau iš tiesų jų yra ir labai senų antikvarinių, taigi, matosi, kad jau nuo senų laikų žmonės mėgo didelius talpius stalčius. Komodos patogumas yra toks, kad viską galima saugiai laikyti didžiuliuose stalčiuose, kurie patogiai išsistumia iš tam skirtų lentynų. Be to, ir ant pačios komodos galima būna kažką padėti. Ką dažniausiai žmonės laiko tose miegamajame stovinčiose gražiose, didelėse komodose?

Apatinių drabužių stalčius

KomodosVisų pirma, populiariausias stalčius miegamajame esančioje komodoje – tai apatinių drabužių stalčius. Kažkur juk reikia juos visus laikyti, ir paaiškėja, kad patogiausia tą daryti miegamajame, kur nusirengiame, apsirengiame, miegame. Komodos stalčiuje galima laikyti viską ir jaustis patogiai.

Miegojimo drabužiai

Pižamos, naktiniai marškiniai, chalatai – tai drabužiai, kurių vieta tikrai miegamajame, tiktai kur tiksliai? Yra ir daugiau baldų, tinkančių šiems daiktams padėti ar sandėliuoti. Tai gali būti ir kažkokia tam tikra spinta, ir drabužinė, ir netgi kažkokia kabykla. Tačiau taip pat tai gali būti ir komoda. Didesnius drabužius, tokius kaip šiltas chalatas, patogiau kažkur kabinti ar laikyti spintoje. Tačiau smulkų miegojimo apatinį trikotažą daug patogiau įmesti į stalčių ir, poreikiui esant, iš ten išsiimti.

Rankšluosčiai

Kartais komodose laikomi rankšluosčiai, kai nėra aišku, kur juos geriausia būtų laikyti. Aišku, gal tai ir nėra pati geriausia vieta, kur galima juos padėti, bet visgi žmonės tik ieško būdų, kaip sau pasilengvinti buitį ir pasidėti rankšluosčius į vietą. Dažniau jie laikomi vonios komodoje, kurioje taip pat atsiduria ir įvairios higienos priemonės.

Patalynės komplektai ar pledai

Kartais labai didelėje komodoje miegamajame, apatiniame stalčiuje stovi ir tam tikri pledai, pūkuotos pagalvėlės, taip pat patalynės komplektai: pagalvių, antklodžių užvalkalai, paklodės ir pan. Aišku, šiems dalykams reikia ženkliai didesnės komodos, tačiau ji tikrai gali drąsiai būti tam naudojama.

Vaistai

Vyresni žmonės, kurie serga kažkokiomis ligomis, komodos stalčiuje paprastai laiko ir visokius jiems reikalingus vaistus. Juos kartais tenka naudoti ir naktį. Arba jie yra laikomi ant naktinio staliuko prie lovos, taip pat tam tikrų spintelių stalčiuose. Akiniai, kanceliarija ir kitos smulkmenos irgi kartais atsiduria bendrame komodos stalčiuje, kuriame gali rasti tiesiog visko.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *