Vyro stilius: ar keisti jį ir kaip tą daryti

Smagu, kai mieste vaikšto ne tik stilingai pasipuošusios moterys, bet ir pavasarinės striukės vyrams atrodo madingai. Ką daryti, kad mylimas vyras rengtųsi gražiau? Greičiausiai jis rengiasi ne taip gražiai tiesiog dėl to, kad jam tai nerūpi, o ne dėl prasto skonio. Tačiau tai galima ir pakeisti.

Susipažinus įvertinama apranga, bet ji nėra svarbiausia

Žinoma, kad ne į pavasarinės striukės vyrams etiketę žiūrite, kai susipažįstate su išrinktuoju. Tiesą sakant, drabužių stilius tada vaidina ne svarbiausią vaidmenį. Svarbu būna charakteris, koks tai žmogus, ar smagu, įdomu būti kartu, ar sutariate, galiausiai – ar įvyksta ta vadinamoji chemija. Drabužiai tada neturi būti labai gražūs, tačiau norisi, kad jie tiesiog būtų patrauklūs ir nekliūtų kažkas. Tačiau vėliau gali ateiti noras tai keisti ir gražinti, kai jau apsiprantate ir galbūt imate kartu gyventi. Štai ką reikėtų daryti toliau.

Palaukiama, kol susidėvi senieji rūbai

Striukė pavasariuiPaprasta, bet genialu. Pirmuosius metus nebus taip svarbu, kaip jis rengiasi. Be to, nebus ir noro kažką keisti, net jeigu nepatinka, nes labai gerbsite privatumą. Vėliau norėsis kažką keisti, ir kaip tik pamažu praeis tie pora metų, kada jam ims susidėvėti kai kurie drabužiai. Tad atminkite, anksčiau šio laiko nereikėtų ieškoti pakaitos esamiems rūbams.

Nuolatos peršamos idėjos, kas gražu, bet nekritikuojama

Labai svarbu visą tą laikotarpį iškęsti nekritikuojant nepatinkančios aprangos. Vyras jausis nemaloniai, pasijus negražus, nemylimas, jeigu kritikuosite rūbus ir jų rinkimosi skonį. Tačiau galima daryti viską per pozityviąją psichologiją – pagirti kitas matomas gražias pavasarines striukes ar kitokius drabužius. Tačiau irgi nepersistengti, nes tai gali pradėti veikti kaip ta pati kritika.

Sekantis apsipirkimas – su žmona

Galiausiai sulaukus to momento, kada vyrui jau bus laikas pirkti naujus rūbus, tiesiog keliausite apsipirkti kartu ir viską jam išrinksite, spręsite kartu, palaikysite arba nepalaikysite tam tikras idėjas, norus. Atminkite, vyras dar neturi tų rūbų, kurie jums nepatinka, todėl galite juos drąsiai kritikuoti parduotuvėje, juk taip jie ir neatitiks vyrui – tai bus kitų, anoniminių neapibrėžtų vyrų drabužiai. O jūs girsite ir žavėsitės tais rūbais, kurie jums stilingi, sakysite, kad jam jie turėtų puikiai tikti. Taip pamažu viskas ir susitvarkys. Tuo atveju, jeigu vyras dėvi jau visiškai sudėvėtus drabužius, ir atsisako pirkti naujus, reikalus galite paspartinti tiesiog nupirkdami ir padovanodami naują striukę, kombinezoną ar kitą rūbą.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *