Kiek kainuoja vestuvių fotografija?

SigitaNors vasara jau pasibaigė, tačiau vestuvių fotografų kainos vis dar daug kam lieka aktualios. Kol turime tikrai gražų rudenį, visi nori ir suspėti atšokti savo šventes. Taigi, ir vestuvės kai kam dar vos spėja į traukinį, ir sulig auksiniais krentančiais lapais bei tvieskiančia saule, kai kas dar spėja susituokti. Tačiau organizuojant vestuves, vienas iš svarbesnių uždavinių visuomet yra sugebėti pasisamdyti sau fotografą. Tai turi būti geras fotografas, sugebantis tinkamai užfiksuoti jūsų gyvenimo akimirkas. Kartu tai turi būti žmogus, kuris nepaliktų jūsų visiškai ištuštintomis kišenėmis – visi norime už paslaugas, kurias gauname, mokėti adekvačiai. Tad kiek iš tiesų kainuoja tokios paslaugos, kokios yra vestuvių fotografų kainos? Atsakymą jums pasakytų bet kas – kainos skirtingos, jos varijuoja. O nuo ko tai priklauso? Suskubsite klausti. Pabandysime suskirstyti kainas į tam tikrus blokus ir pažiūrėsime, ką galima gauti už skirtingas kainas.

Iki 100 eurų

Tokią kainą vestuvių fotografui paprastai galima mokėti tik tada, kai tai yra pažįstamas žmogus, sutikęs fotografuoti. Ir jūs arba nenorite jo išvis tuščiomis paleisti, arba galvojate, kad jo tokia kaina ir yra, o jis kaip pažįstamui – nedrįsta pasakyti tikrosios. Iš tiesų kartais net liūdna, kaip dažnai žmonės gali vieni kitiems pakenkti. Tie, kas sumoka per mažai, priverčia dirbti žmones kone veltui. Tie, kas sutinka dirbti už tokius mažus atlygius, iškreipia rinką ir patys sau sunkina darbą. Kai kuriais atvejais 100 eurų už vestuvių fotografiją gali kainuoti ir esant gerai paslaugų kokybei, tačiau nusprendus tiesiog fotografuoti tik pačią ceremoniją arba tiesiog padaryti kelias nuotraukas per specialią fotosesiją.

Nuo 100 iki 300 eurų

Tai bus vis dar pigi kaina ir už tokią kainą galėsite tikėtis padoraus kelių valandų fotografavimo bei vėliau tinkamai apdirbtų nuotraukų. Arba, jeigu tai gana prastas fotografas – sulauksite daug prastų nuotraukų iš visos dienos ar net kelių.

Nuo 300 iki 1000 eurų

Tokiose ribose telpa iš tiesų geresnės kokybės, profesionalios fotografo paslaugos vestuvėms. Sakysite, labai brangu? Tuomet fotografuokite su savo mobiliuoju telefonu, bet niekada neišgausite tokios kokybės, kokią sukuria profesionalas. Jam kainavo jo brangi įranga, taip pat ir laikas, praleistas sunkiai plušant ir mokantis gerai fotografuoti, užsiimant tuo tiesiog metų metus. Tai nelengvas darbas ir tas, kas yra jo ragavęs, tai tikrai pripažins.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *