Tradicinės ir neįprastos vestuvių vietos

Organizuojant vestuves, svarbu numatyti, kur jos vyks. Yra tokios tradicinės vietos kaip sodybos vestuvėms, banketų, pokylių salės. Kartais gali būti rezervuojamas visas nedidelis restoranas, kavinė, tačiau sodybos vestuvėms galbūt yra populiariausias sprendimas. O kokie yra nestandartiniai vestuvių šventimo būdai ir jų vietos?

Sodybos Lietuvoje

SodybosSodyboje kaip niekur kitur patogu atšvęsti vestuves. Mieste švęsti būtų per daug kasdieniška, be to, galėtų per daug būti cirkuliacijos, daug žmonių. Taip mano žmonės, norintys švęsti tik su artimaisiais. Todėl jie mėgsta pasirinkti atokiau esančią gražią sodybą, apsuptą pušų, miškų, sodyboje būtų fontanai, pirtys, viešbučiai (galbūt įrengti trobose), erdvės šokiams, žaidimams, pramogoms. Ten kartais sodybos nuoma trunka tik savaitgalį, kartais ir kelias dienas. Kiekvienas žmogus renkasi savo svajonių sodybą. Vienoms vestuvėms pakanka nedidelės nuošaliossodybėlės, kitoms reikia ir didesnių rūmų, kuriuose sutilptų daugiau svečių. Tačiau Lietuva – ežerų kraštas. O jame gražiausiuose gamtos kampeliuose pilna ir visokių puikių vietelių. Ten būna įrengtos kaimo turizmo sodybos, jose galima atostogauti ir švęsti vestuves. Toks yra tradicinis, dažnas lietuvių pasirinkimas. Jis turi privalumų: gražu, patogu, gerai išplėtota, todėl paranku, visiems priimtina, talpina visus svečius, optimali kaina, nereikia daugiau sukti galvos. Tačiau kai kurios poros nori tuoktis originaliau.

Viešbučiai užsienyje

Originalios poros, nenorinčios kelti tikros vestuvinės šventės ( o galbūt neturinčios daug gerų draugų, norinčių kartu švęst), gali iškelti sau įspūdingas vestuves užsienyje. Kartu jie sutaupys – tai bus ir vestuvės, ir povestuvinė kelionė vienu metu. Taigi, tokiuose viešbučiuose Ibizoje, Maljorkoje, Havajuose ir kitose nuostabiose salose galima ir susituokti. Galima keliauti tik dviese. Tada netradicinės vestuvės nuostabioje vietoje kainuos gal tris kartus pigiau negu įprastos vestuvės Lietuvoje, su krūva šeimos ir giminių. Galima pasiūlyti kartu vykti keliems artimiems draugams – tada visi turės nuostabią kelionę. Tiesa, jauni žmonės iš miesto dabar dažnai ima tokį vestuvių modelį. Padaro kuklias trumpas vestuves restorane ar kitoje vietoje, o paskui dar tą pačią dieną ar tą patį vakarą išskrenda į užsienį.

Ekstremalios patirtys

Patys didžiausi narsuoliai, bebaimiai ir nuotykiai ieškotojai, gali pasirinkti keisčiausias vietas susituokti. Kartu jie turi būti ir dėmesio mėgėjai bei siekėjai, nes kitaip tos vestuvės nebūtų niekam svarbios, jeigu būtų tik tarp dviejų žmonių. Taigi, draugus pasiekia nuotraukos iš vestuvių po vandeniu, kalnuose ar kitur.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *