Kodėl verta pirkti mašiną iš Vokietijos

Kiekvienas meistras, kurio specialybė yra mašinų taisymas ir automobiliu dalys, gali iškart atsakyti, kodėl verta pirkti mašinas, parvežtas iš užsienio. Ir kuo pirkėjai rizikuoja, imdami seną mašiną Lietuvoje.

Nudėvėtos mašinos Lietuvoje

Dalys autoTaigi, pagrindinė priežastis, kodėl lietuviai šiek tiek prisibijo pirkti senas mašinas Lietuvoje, dėl to, kad niekada nežinai, kas iš tiesų anksčiau dėvėjo tą Lietuvoje perkamą mašiną, ir kokios ji iš tiesų būklės. Nebūtinai viskas, kas parašyta skelbime, bus iš tiesų. Ne būtinai ta mašina gerai važiuos ir veiks. Galbūt bus beveik visos automobiliu dalys pakeistos, išimtos vertingos, kitos suklijuotos lipalu ir vos veikiančios. Taip pat ir sąžiningiems pardavėjams nėra labai gerai. Jie galbūt parduos dar ilgai važiavusią, puikiai veikiančią, tvarkingą, tačiau jau labai seną ir rinkoje pigiai pardavinėjamą mašiną, o paskui už tuos gautus pinigus norės nusipirkti kitą tokios pačios vertės atsarginę – gaus visiškai neveikiančią. Nesvarbu, ką parduodi tu, bet perkant tiesiog iš skelbimų, labai sunku garantuoti, kad tau pavyks nusipirkti kažką iš tiesų kokybiško.

Geros, bet daužtos vokiškos mašinos

Priešingai tikimasi, kai perkama mašina iš Vokietijos. Tada yra dažniausiai manoma, kad vokiška mašina neapvils, kad ji tikrai bus labai kokybiška. Iš tiesų, logikos tame yra. Nors gamintojai bus ne vokiečiai, o japonai ar skandinavai, tačiau daug ką reikš vieta, iš kurios paimta. Neturtingose šalyse žmonės galbūt mašiną naudos iki iš jos neliks nieko. Droš iki paskutinio varžtelio. Tačiau Vokietijoje kokia nors visai gera mašina galbūt bus sugadinta tiesiog avarijos metu. Jai bus viskas visai gerai, atsargiai vairuota, jeigu keistos automobilio dalys – tai naujomis dalimis, ir vienintelis jos trūkumas – tai, kad jau iš tiesų ji pateko į kažkokį auto įvykį. Taigi, nereikia galvoti, kad viskas yra kažkaip labai mistiška. Tiesiog, turtingesnėje šalyje žmonės ilgiau išlaikys automobilį sveiką, o vargingoje, naudos iki paskutinio atodūsio.

Autodalių turgus

Visada pravartu patiems turėti nuovoką apie automobilio sandarą ir veikimą. Tada būtų ir aišku, kada kokia auto dalis galėtų būti kur tinkama. Tai leistų numatyti, ar perkamam automobiliui reikės brangaus taisymo, ar pigesnio. Tokius dalykus iš tiesų numatyti gali ir diagnostika paprasčiausiame auto dalių servise, automobilių servise, kur atliekama diagnostika. Ten meistrai taip pat pasakytų ir kokių auto dalių reikėtų, kokios jos kainuotų. Nebūtina šaltyje eiti į turgų – viską galima nusipirkti internetu.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *