Kas yra modulinis namas?

Lengvai pastatomas namasKarkasinis arba kitaip dar vadinamas modulinis namas yra specialios konstrukcijos pastatas. Dėka specialių technologijų iš pagamintų modulių pasirinktoje vietoje surenkamas namas. Toks būdas leidžia labai greitai turėti namą. Pastaruoju metu vis dažniau pasirenkamas toks būdas dėl galimybės sutrumpinti statybų trukmę.

Moduliai gaminami gamyklose, todėl jie turi būti tam tikrų išmatavimų, nes juos iš gamyklos reikia pervežti į statybos vietą, kurioje jie surenkami. Naudojant įprastas gabenimui skirtas transporto priemones, galima gabenti 3 m x 12 m modulius, kurių aukštis siekia iki 3,5 m aukščio. Svarstant ar toks būdas jums tiktų, reikėtų sužinoti apie modulinių namų privalumus.

Vienas iš svarbiausių privalumų, dėl kurių daugelis ir pasirenka tokią statybą – laiko taupymas. Jeigu tradicinėse statybose visas procesas trunka labai ilgai, tai statant modulinį namą galima užtrukti kelis mėnesius, priklausomai nuo projekto sudėtingumo ar kitų niuansų. Dar vienas privalumas – aukštesnė statybų kokybė. Visi moduliai gaminami gamyklose ir tokiu būdu galima užtikrinti labai gerą kokybę. Taip pat ir medžiagos yra labai geros kokybės. Naudojant aukštos kokybės medžiagas ir įrangą galima pasiekti labai gerų rezultatų. Skaičiuojant statybų sąmatas visi nori, kad galutinė suma būtų kaip įmanoma mažesnė. Galima tik pasakyti, kad priklausomai nuo pasirinkto projekto sudėtingumo, jei tai nėra sudėtingas projektas, tai galima sutaupyti lyginant, su įprasta statyba. Be to, kuo didesnis namas, tuo didesnio ekonomiškumo galima pasiekti.

Kiekvienu atveju svarstant galimybę rinktis modulinį namą, reikia galvoti apie kainą, statybų trukmę ir kokybę. Kuo kokybiškesnis namas, tuo geriau bus jame gyvent. Geras modulinis namas leis mėgautis komfortu ir sumažinti šildymo sąskaitas. Labai svarbu, kad namas būtų gaminamas ir surenkamas patyrusių specialistų. Geriausia būtų ieškoti tokių, kurie jau turi daug patirties modulinių namų gamyboje ir surinkime. Ieškoti galima įvairiais būdais, tačiau populiariausias būtų – ieškoti internetu. Taip pat reikėtų paieškoti klientų atsiliepimų, o dar geriau būtų, jei turėtumėte galimybę sužinoti, kur stovi jau pastatyti tokie namai. Tuomet nuvykus ir pamačius namą, kuris yra modulinis, galima būtų ne tik pamatyti, kaip jis atrodo, bet ir sužinoti apie jo kokybę. Tokiu atveju būtų daug paprasčiau apsispręsti dėl pasirinkimo, nes privalumai, kurie gaunami pasirenkant modulinę statybą, yra labai svarbūs ir dideli. Tai ir sutaupytas laikas, ir pinigai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *