Kam namuose svarbu šiluma?

NamaiPastatėte namą, visą sezoną taip sunkiai dirbote, beliko sukaupti jėgas ir atlikti paskutinius žingsnius. Vienas iš jų bus namo pridavimas. Turėsite įrodyti, kad namas pakankamai šiltas ir sandarus gyvenimui jame. Vieni žmonės piktinsis ir sakys, kad tai tik apkrauna papildomais popieriais ir kad name galima gyventi ir be šio papildomo vargo. Kiti sakys, kad tai kaip tik į naudą – esate priverstas pasirūpinti ne tik saugia aplinka, bet ir visiško šiluminio komforto užtikrinimu savo namuose, o pastarasis svarbus bus tikrai ne tik jums, bet ir kitiems namo lankytojams bei gyventojams. Tad kam gi iš tiesų bus taip svarbu namo komfortas ir šiluma?

Jūs

Kai jūsų namuose bus daroma termovizija ir iš tyrimo rezultatų pamatysite, kur eina šaltis, patys pagalvosite – kaip gerai, kad kažkur daugiau pašiltinote, o čia dar įdėsite daugiau akmens vatos. Juk puikiai žinote, kokios šaltos būna žiemos Lietuvoje, ir kaip gera turėti jaukiausią prieglobstį pasaulyje – savo puikius namus. Tad jeigu tikrai norite, kad šiluma namuose išsilaikytų ilgiau, kad būtų gera, jauku, gražu, jūs norėsite ir tinkamai apšiltinti namus.

Jūsų vaikai

Jūsų vaikams mažiausiai rūpės, kaip vyksta namo pridavimas, tačiau jie labai norės, kad žiemą atsikėlus ryte netektų nuleisti kojų ant ledinių grindų ir drebėti iš šalčio, pučiant vėjui. Jie norės šiltų namų. Kartais jie lakstys lauke po sniegą ir laižys varveklius, bet grįžę namo jie norės jausti šilumą ir saugumą. Tad namo apšiltinimas svarbus ir dėl jų. O ypač mažiausiųjų, kurie taip greitai gali peršalti.

Jūsų šeimos nariai

Visi jūsų šeimos nariai iš tiesų norėtų, kad termovizija jums būtų palanki, ir temperatūros nuotraukoje matytumėte, kokie šilti jūsų namai. Juk sakoma, kad namai yra mūsų židinys, mūsų susitelkimo ir stiprybės vieta. Čia susirenka visa šeima ir visi vieni su kitais būname. Todėl namus reikia parengti šiltam gyvenimui.

Jūsų gyvūnai

Pamatysite, net ir jūsų gyvūnai puikiai jaučia, kur pučia vėjas, o kur akmens vatos tikrai nepagailėjote. Jie bus tarsi savotiški termovizijos tyrėjai, nes iškart galės pajusti, kur šilčiau. Katė pati pirma susirangys ten, kur šilčiausia ir jaukiausia, ir tikrai jos nepriversite atsigulti šaltame kampe. Šuo irgi žinos, prie kurios sienos geriausia susikurti sau guolį, o prie kurios nesinorėtų eiti, net jeigu ten šeimininkai lauktų su skanėstu.

#1$ komentaras

  1. Gerda

    Šiluma yra svarbu kiekvienam gyvenančiam name- nuo šuniuko iki senuko! Dabar galima turėti inovatyvų, ekologišką, ekonomišką šildymą. Nebereikės pirkti malkų ar anglių, o šilumą bus galima valdyti per app’są.
    https://greziniai123.lt

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *