Pertvarų namuose idėjos

Kompaktiški namai ir nedidelės gyvenamosios erdvės tampa vis labiau populiarios, kai taip brangsta būstai didmiesčiuose. Todėl pertvarų namuose įrengimas jau yra tapęs itin graibstomu pasirinkimu. Ką daro lietuviai su pertvaromis galima rasti plačiau http://www.vesida.lt O mes kol kas pažvelkime į įspūdingus pasaulinius pavyzdžius, kur pertvaros namuose daro tikrus stebuklus.

Kiaurų ornamentų pertvara

VesidaNebūtina galvoti, kad pertvara namuose privalo būti medžio drožlių plokštė. Tai gali būti ir visiškai nestandartinė medžiaga. Viena graži namų idėja – pertvarą pagaminti iš raštuotos su ornamentais sienos. Tai kažkas panašaus į stilizuotas grotas ant langų, kurios senamiestyje paprastai būna ne grotos, o kažkas iš gražių ornamentų. Interjere tam tikras kambario dalis galima atskirti tokiomis pertvaromis tiesiog dėl paties stiliaus palaikymo, jeigu itin didelė erdvė atrodo vieniša ir nejauki, būdama labai didelė.

Stiklo pertvara tualete

Jeigu tualeto ir vonios kambariu naudojasi ne vienas žmogus, o keli, galima įdėti matinio neskaidraus stiklo pertvarą, kuri uždengtų būtent klozetą kampe. Tai sudarytų praktines sąlygas – naudotis ta pačia erdve keliems žmonėms, vienas kitam netrukdant. Kartu tai ir papuoštų vonios interjerą. Galbūt duše besimaudantis žmogus nenori matyti visą laiką klozeto ir bidės, ir daug patraukliau yra žvelgti tiesiog į stiklo pertvarą.

Japoniški namai

Apie japonų interjerą ir Feng Shui sklando kone legendos. Visi žino, kad tai labai gerai subalansuotos erdvės, kur tuštuma yra stipresnė už apkrovimą. Dažniausiai namai turi žemas lubas, o kambariai nebūna atriboti didelėmis akmeninėmis sienomis. Vietoje to būna padėtos ar sumontuotos pertvaros iš baltos trapios medžiagos. Tai kuria namų lengvumo ir dvasingumo įspūdį. Jeigu jo norite ir savo namuose, rinkitės pertvaras su japoniškais motyvais ir jūsų namai prilygs Himalajų dvasiai.

Stiklinė pertvara biure

Biuruose yra apstu vietų, kur vertėtų padaryti pusiau skaidraus stiklo pertvaras. Pradedant atskiru konferencijų kambarių atitvėrimu, boso kabinetu, baigiant didelėmis erdvėmis, kuriose sukuriama daug darbo vietų, o joms reikalingas privatumas sukuriamas su būtent tokiomis pusiau skaidriomis pertvaromis. Tai labai praktiška, nes nesumažina erdvės, sukuria reikiamą privatumą, ir drauge praleidžia šviesą. Kartu, priklausomai nuo pasirinktos pertvaros medžiagos, tai gali būti ir labai stilingas jūsų biuro sutvarkymas. Jeigu į tokį biurą dar ir įnešite gyvybės padėdami naminė augalą su vazonu, tuomet biuras tiesiog skleis gerąją energiją ir norėsis jame produktyviai dirbti.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *