Kaip išsirinkti fotoepiliatorių?

Jau praeityje tie laikai, kai plaukų šalinimas lazeriu buvo prieinamas tik išrinktiesiems, patiems turtingiausiems visuomenės nariams. Nuo šiol tai padaryti gali kone kiekvienas. Nors šiuo metu ir esame įkalinti namuose, kadangi šalyje įvestas karantinas ir dirba išskirtinai tik maisto prekių parduotuvės, tačiau tokių prietaisų galima įsigyti ir internete, pavyzdžiui tinklapyje https://grozioformule.lt/produktas/ipl-fotoepiliatorius/. Toks fotoepiliatorius, kurį dėl patrauklios kainos gali įsigyti ir turėti kone kiekvienas, leis jums namuose pasidaryti savo spa procedūras ir pašalinti nepageidaujamus plaukelius visiškai be skausmo. Tad kaip gi veikia tokie aparatai?

Iš esmės rinkoje egzistuoja dviejų rūšių technologijos – tai plaukelių pašalinimas lazeriu bei fotoepiliavimas, kuris yra ne kas kita, kaip intensyvus šviesos pulsavimas. Kadangi lazerio technologija yra pernelyg brangi, jog būtų galima ją įsigyti savam, namų naudojimui, populiariausi yra būtent fotoepiliatoriai. Tikriausiai pati svarbiausia priežastis, kodėl fotoepiliatoriai yra tokie populiarūs ir paklausūs – jų procedūros yra kur kas mažiau skausmingos nei procedūros su kitais įrenginiais, pavyzdžiui depiliatoriais ar epiliatoriais. Taip pat kaip ir lazeris, fotoepiliatorius sunaikina plaukų šakneles, taip pašalindamas juos ilgam laikui. Žinoma, tai neatsitinka iš karto, todėl norint sulaukti gerų rezultatų, procedūrą reikės kartoti dar ir dar kartą. Žinoma, fotoepiliatorius nėra toks galingas kaip lazeris, todėl ir jo efektyvumas yra žymiai prastesnis. Kaip bebūtų, šių dviejų įtaisų kaina skiriasi labai smarkiai, tad jei negalite leisti sau įsigyti lazerinio plaukų šalinimo aparato, fotoepiliatorius bus puikus pasirinkimas.

Pagrindinis dalykas pagal kurį reikėtų rinktis fotoepiliatorių yra ne kas kitas kaip kaina. Pagal kainą žinoma galima nustatyti ir daugybę kitų savybių, kuriomis pasižymi aparatas. Rekomenduojame tiesiog nusistatyti savo biudžetą dar prieš renkantis fotoepiliatorių ir tada vadovautis būtent juo. Kuo pigesnis fotoepiliatorius, tuo labiau nukentės jo paties ir jūsų procedūrų kokybė, galbūt teks procedūras kartoti dažniau. Jei su brangesniu fotoepiliatoriumi procedūrą atliksite greičiau ir plaukeliai bus pašalinti efektyviai, todėl ją kartoti reikės negreitai, tai su pigesniu epiliatoriumi užtruksite ilgiau ir pačią procedūrą reikės atlikti kur kas dažniau. Kitas dalykas, į kurį rekomenduojame atkreipti dėmesį – ar fotoepiliatorius yra elektrinis ar akumuliatorinis. Savaime suprantama, jog akumuliatorinis įrenginys kainuos brangiau, tačiau jis suteiks ir kur kas daugiau patogumo – nereikės paskui save tampytis laido, galėsite judėti kur kas greičiau ir lengviau. Kita vertus, jei epiliuosite tik kojas, tikriausiai tiks ir laidinis variantas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *