Į namus gėles pristatė piratas

GėlėsAr kada nors pagalvojote, kad į namus gėles galėtų pristatyti ne paprastas pasiuntinukas, o keistas personažas? Apsilankykite https://www.geliusalonas.lt/miegancios-rozes ir sužinosite, ką tai reiškia personažinis pristatymas. Tai – gera proga padaryti neišdildomą staigmeną tam, kam tos gėlės bus skirtos. Tačiau tokiomis progomis žmonės reaguoja įvairiai.

Pirato į namus neįsileido

Kaip jau minėjome, geles i namus Klaipedoje gali atnešti personažas: Piratas, Zoro, Dartanijanas, Kapitonas, Policininkė ir kiti pageidaujami personažai. Tokie pokštai ir dovanos baigiasi kaskart skirtingai, o žmonės į tai reaguoja įvairiai. Štai viena moteris per savo gimtadienį išvydusi keistai apsirengusį vyrą labai išsigando ir iškvietė policiją. Ji nenorėjo jo įsileisti ir pamanė, kad čia kažkas atėjo apiplėšti. Tik vėliau ji sužinojo, kad tai buvo jos gimtadienio dovana.

Biure niekas nekreipė dėmesio

Juokingai baigėsi ir pristatymo atvejis artėjant Kalėdoms, kuomet dovaną ir gėlę į biurą atnešęs persirengėlis buvo visiškai ignoruojamas. Mat tuo momentu vyko intensyvus persikraustymas ir pasiruošimas kalėdiniam karnavalui, tad keistai apsirengusių žmonių ten ir taip netrūko.

Vaikų darželyje tai buvo traktuojama kaip dar vienas pasirodymas

Dar vienas įdomus dalykas buvo tada, kai įdomiai persirengęs žmogus gėles pristatė į vaikų darželį. Ten vaikai apspito svečią ir pradėjo prašinėti saldainių. Vaikai pripratę, kad pas juos ateitų kažkas iš teatro, kažką siūlytų, dovanotų ar linksmintų. Taigi, tokį veikėją palaikė dar vienu vaikams skirtu linksminti artistu ir stengėsi su juo užmegzti įprastą kontaktą. Žinoma, tai buvo smagus laikas ir visiems labai patiko.

Nuotykius mėgstančiai merginai padarė didžiulę staigmeną

Nuotykius mėgstanti Agnė pamačiusi, kad į duris beldžiasi uniforma dėvintis vyras, atidarė jas, nes galvojo, kad gal atėjo skaitliukų tikrinti, gal dujų ar kažko panašaus. Tačiau ten stovėjo ne tokia uniforma apsirengęs vyras. Jis buvo su kapitono uniforma, ir tai atrodė tikrai keistai. Taigi, Agnė, pamačiusi tokį vyrą, jį įsileido, tačiau dėl to nesigailėjo. Nes vyras iškart jai įteikė didžiulę gėlių puokštę. Agnė nesuprato, už ką, bet priėmėm. Netrukus rado ir atviruką – tai buvo meilės prisipažinimas iš vaikino, kuris jai tuo metu labai patiko. Netrukus jie tapo pora.

Taigi, sureaguoti į keistą personažą visi turi teisę skirtingai. Todėl dažnai žmonės tiesiog daro tai, kas jiems patinka, ir reaguoja savaip, o ne kažkaip santūriai ir korektiškai. Dėl to ir verta daryti staigmenas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *