Iš ko susideda puslapio kūrimo kaina

Kuomet reikalingas puslapiu kurimas, net ir pradedantieji žino, kad šis dalykas yra būtinas plėtojant verslą, tačiau jis yra brangesnis nei galima įsivaizduoti. Taigi, norint turėtų savo interneto puslapį, reikės samdyti šiuo dalyku užsiimantį žmogų ir žinoma nusiteikti sumokėti tiek, kiek reikia. Gali pasirodyti, kad puslapio sukūrimas yra gana brangus dalykas, tačiau, jeigu suprasite, už ką tenka sumokėti, tuomet ir kaina neatrodys didelė, nes ji yra adekvati.

Idėja ir struktūra

Naujas puslapisPuslapio kūrimas prasidės nuo idėjos generavimo, ir tą galbūt darys žmogus, kuris už tai atsakingas, o galbūt kažkas iš jūsų komandos, o gal jūs. Ir tai bus svarbus dalykas, kadangi tik turėdami pakankamą, tinkamą struktūrą, gerą svetainės medį, galėsite tikėtis, kad informacija bus išdėstyta logiškai, o svetainė patiks žmonėms.

Tekstai

Svarbu turėti, kas parašo tikrai gerus, kokybiškus tekstus. Mat interneto turinys turi suteikti žmonės informaciją, kurios jiems labiausiai reikia. Kita vertus, šiais laikais tikime, kad informacijos mums ir taip yra per daug, taigi, galbūt dažnai net ir svetainės tekstai turėtų būti trumpesni negu dauguma juos rašo, bandydami sukurti teigiamą įspūdį apie save.

Programavimas arba svetainių kūrimo platformos valdymas

Aišku, sunkiausias ir brangiausiai apmokamas darbas bus būtent programavimas, ir tai bus tikrai labai svarbus darbas. Jeigu jums nepatinka standartiniai esamų platformų siūlomi svetainių variantai, tuomet samdysite programuotojus, kurie išpildys jūsų svajones ir sukurs tokią interneto svetainę, kokia jums atrodo tobula. Tai padaryti tikrai galima, o tuomet galėsite džiaugtis, kad svetainė veikia be priekaištų. Žinoma, geras programuotojas ne tik sukuria veikiančią interneto svetainę, bet ir kodą surašo taip, kad vėliau žmogus galėtų juo naudotis, kad ir kitas prisijungęs programuotojas matytų, kas ten yra padaryta, ir galėtų pasiūlyti aiškius atsakymus.

Grafinis dizainas

Dar vienas labai svarbus dalykas, kuriant interneto svetainę – tai grafinis dizainas. Jums tikrai reikės rasti dizainerį, kuris sumokėtų už tai, kad turėtumėte puikią interneto svetainę. Dizainas turi būti patrauklus, paprastas, įsimenantis ir padedantis naudotis svetaine, o ne trukdantis tą daryti.

Kitos paslaugos:

  • Produktų nuotraukos. Gali tekti sumokėti už produktų fotosesiją, jeigu kuriate el. parduotuvę.
  • Talpinimas internete. Priklausomai nuo serverio ir svetainės dydžio, tai irgi šiek tiek kainuos.
  • Domenas. Metams kainuos bent 10 eurų, tačiau galima rasti ir kitokių pasirinkimų.
  • SEO paslaugos bus reikalingos, jeigu norėsite, kad svetainė būtų gerai lankoma.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *