Kai gailės: kodėl neturėjo GPS…

GPSKartais GPS sekimo įranga tikrai gali ir padėti susigrąžinti pavogtus daiktus, ir rasti pamestus, ir netgi išgelbėti gyvybes… Deja, apie tai, kad ji mums galbūt reikalinga, paprastai susimąstome jau po laiko. Štai atvejai, kada tikrai gali tekti gailėtis, kad nebuvo laiku panaudota GPS.

Neatsiranda pavogtas dviratis

Mažiausia nuoskauda, tačiau visgi nuoskauda ir labai nemalonus dalykas: kai dingsta jūsų daiktas, kurį jūs visgi branginote. Taip atsitikti gali, jeigu, pavyzdžiui, pavagiamas dviratis. Tereikia nusisukti, atsisukti, ir jau nėra – nei dviračio, nei spynos. Nemalonu, neįtikėtina, tačiau kam tik nėra to nutikę… Taigi, iš tiesų tokios problemos yra labai galimos ir kartas nuo karto vis ištinkančios. Kad dviračiai nebūtų pavagiami, reikia labai atsargiai juos prirakinti skirtingose vietose, naudoti geras spynas, ir jeigu įmanoma – geriau jų išvis nepalikti vienų. Ir visgi, jeigu jūsų dviratį pavogė, tai gailitės, kad ne vietoje palikote, kad ne taip prirakinote, o greičiausiai gailitės ir dėl dar vieno dalyko: kad dviratis buvo be GPS… Tikrai yra ko gailėtis, nes jeigu į jį būtų gudriai sumontuota GPS įranga, dabar galbūt galėtumėte džiaugtis puikiausiais rezultatais, kuomet jūsų pavogtas dviratis jau būtų grąžintas, o ilgapirščiai būtų pažaboti antrankiais.

Neatsiranda pavogtas telefonas

Tam, kad telefoną būtų galima susekti, pakanka jį registruoti policijoje ir aktyvinti Gps funkciją, net ir esant telefonui išjungtam. Tai puikus dalykas, jeigu norite, kad atsirastų jūsų pavogtasis telefonas. Aišku, kai kurie telefonai turi tą funkciją tik būdami įjungti. Vagys visada pavogę iškart išmeta kortelę. Paskui kartais neša aparatą tiesiai į Lombardą, na o kai ten kažkas nusiperka ir įjungia telefoną – gali paaiškėti, kad policija staiga gaus signalą apie atsiradusį mobilųjį telefoną.

Dingo artimasis

Skaudžiausia yra ne kai dingsta daiktai, o kai dingsta artimieji. Ir to nesinorėtų linkėti visiškai niekam, tačiau tai kartais visgi nutinka. Todėl, jeigu tai nutiko, belieka palinkėti stiprybės. Kaltinti, kad žmogus buvo be GPS yra beprasmiška, nes jokių įtarimų neturint nešiotis vietos nustatymo įrangą be jokios priežasties būtų tikrai keista. Kartais tėvai duoda GPS vaikams ar seniems, alzhaimeriu sergantiems senoliams. Tačiau ir tai gali ne visada padėti. Dingo šuo? Tai jau kita bėda. Mažai kas duoda šunims GPS, ir tą daryti būtų tikrai keista. Paklydote kelionėje? Čia tikrai būtų pravertęs ne tik kompasas, bet ir GPS.

#1$ komentarai

  1. Gerda

    GPS dabar yra diegiamos visur. O ištikrųjų ir labai patogus prietaisas. Tiek naudojantis taxi paslaugomis, tiek vaikštant po nepažįstamas vietoves. Žinoma gps labiausiai pasitarnauja versle. Šių laikų logistikos kompanijos neįsivaizduoja gyvenimo be transporto valdymo sistemų, kuriose būtų neįmontuota gps.
    http://www.terrait.lt/produktai/verslo-valdymo-sistemos/transporto-valdymo-sistemos

  2. Gerda

    „GPS dabar yra diegiamos visur. O ištikrųjų ir labai patogus prietaisas. Tiek naudojantis taxi paslaugomis, tiek vaikštant po nepažįstamas vietoves. Žinoma gps labiausiai pasitarnauja versle. Šių laikų logistikos kompanijos neįsivaizduoja gyvenimo be transporto valdymo sistemų, kuriose būtų neįmontuota gps.
    http://www.terrait.lt/produktai/verslo-valdymo-sistemos/transporto-valdymo-sistemos

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *