Dovanos, kurių žmonės neturi, kur dėti

Ar ir pas jus po Kalėdų, Naujųjų metų ar gimimo dienos namuose susikaupia dovanos, kurių neturite kur dėti. Iš tiesų, tokios dovanos virsta rimta problema. Jums patiems jos nepatinka, atrodo nereikalingos, neįdomios, tačiau jums jas kažkas suteikė su meile ir geriausiais norais. Kita vertus, kai namus pasiekia jums nepatinkančios dovanos, visada kyla klausimas – ar nebus taip, kad jas iš tiesų kažkas padovanojo, nes prieš tai pats gavo iš kažkur, o paskui nežino, kur dėti. Kad ir kaip ten būtų, galime pagalvoti apie jas.

Dovanos, kurių niekam nereikia

DovanosEilės priekyje turbūt turėtų stovėti nedidelės keramikinės vazelės, suvenyrinės pieštukinės (kai kurios šaržuoto stiliaus), vulgarūs suvenyrai, žvakės. Taip pat dar galėtų būti ir kosmetika, kuri visiškai netinka žmogui, kuriam padovanota. Galėtų būti ir knygos, kurių niekada gyvenime neskaitys. Taip pat papuošalai, kurie, kaip ir kvepalai, gali būti pasirenkami tik pagal individualų skonį. Taigi, su tokiomis dovanomis nieko gero. Jos taip ir liks – tiesiog kaip dovanos, kurių nėra, kur dėti.

Ką su jomis daryti?

O iš tiesų reikėtų pagalvoti kitaip. Galbūt jas yra kur dėti, ir gal jos gali būti naudingos, tiesiog ne jūs esate tas žmogus, kuriam tai turi patikti. Vadinasi, jums tik reikia surasti, kam tos dovanos tiktų. Patikėkite, tai tikrai geriau negu laikyti jas dulkančias ant lentynos metų metus. Galų gale, tai geriau negu ir išmesti – nes kažkaip gaila, kažkaip nejauku, nesmagu ir aišku labai nemandagu. Bet ar jūs pyktumėte, jeigu kremas, kurį kažkam padovanojate, ir kuris visiškai tam žmogui nepatinka, galiausiai būtų išmestas? Galbūt ne.

Kokios dovanos visada pravers?

Tai bus tos dovanos, kurios turės praktinį panaudojimą. Net jeigu jos jubiliatui bus negražios, jis visada savo dovaną galės tiesiog panaudoti pagal paskirtį ir tada ramiai sau gyventi. Ką tai reiškia, kokia yra ta paskirtis? Tai pirmiausiai būtų indai. Galite dovanoti gražius ir dekoratyvius puodelius, šaukštelius, lėkštes. Net jeigu jie gražūs tik jums, tačiau indai vis tiek turės praktinę paskirtį. Galiausiai, mes kiekvienas kasdien naudojame indus, todėl jų nepanaudoti bus neįmanoma. Aišku, geriau irgi nepersistengti ir nepridovanoti tiek, kad paskui nebus net kur dėti, laikyti. Nebent, esate pasidomėję ir tvirtai žinote, kad tai būtent toks 16 puodų rinkinys, kurio dabar močiutė labai nori.

#1$ komentaras

  1. Karolis

    Aš manau dovanas reikia dovanoti naudingas. Žinoma, puodelis visda yra saugi dovana- jį visad bus galima panaudoti sau ar svečiams. Taip pat puiki dovana pirštinės, kepurė, raktų pakabukas ar kuprinė. Na, bet manau geriausiai spręsti, ką dovanoti atsižvelgiant į tą žmogų, kuriam dovanojate.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *