Vizualiai didesnis vonios kambarys

BaldaiDažnai Lietuvoje butų išplanavimas yra gan nepalankus vonios kambariams patalpos dydžio atžvilgiu, todėl atsipalaiduoti erdviame vonios kambaryje išties gali ne kiekvienas. Norint suteikti kuo daugiau erdvės nedideliam vonios kambariui vonios baldai apipinti kūrybiškomis idėjomis ir sprendimais gali tapti jūsų pagrindiniais pagalbininkais. Nors galbūt ir nepavyks sukurti tokios erdvės, kad galėtumėte vidury vonios kambario mėgautis putų vonia ir žiūrėti filmą per televizorių ar gėrėtis vaizdu pro langą, tačiau bent kažkiek sukurti erdvesnę patalpą nėra taip jau sunku.

Protingi sprendimai

Atsiminkite, kad turint labai nedideles patalpas ir norint jas apstatyti baldais visi interjero sprendimai turi būti labai gerai apgalvoti ir pasverti. Mažose patalpose negali būti „tegul būna, kada nors panaudosiu“ taisyklės. Vonios kambaryje tai ypatingai galioja pačiam svarbiausiam aspektui – voniai. Pagalvokite kaip dažnai naudojatės vonia ir kiek joje praleidžiate laiko atsipalaiduodami ir gulėdami. Galbūt dušas jums yra kur kas malonesnis procesas nei gulėjimas vonioje? Atsiminkite, kad vonia užima kur kas daugiau vietos, todėl nuspręskite ar ji išties reikalinga. Jei dažnai ja nesinaudojate – rinkitės dušo kabiną, kuri užims dvigubai mažiau vietos jūsų nedidelėje patalpoje.

Išsirinkite būtinuosius baldus – ar vonios baldai neįsivaizduojami be viso spintelių komplekto? Pabandykite paskaičiuoti į kiek spintelių sutalpintumėte visus savo daiktus. Galbūt užtektų ir dviejų spintelių? Pakabinama spintelė atliekanti veidrodžio funkciją ir kriauklės spintelė dažniausiai gali būti pakankamai protingas pasirinkimas. Pabandykite atsisakyti spintelių rankšluoščiams ir atraskite jiems vietos savo spintoje – tai ne tik sutaupys daugiau vietos, tačiau ir yra daug higieniškiau.

Dažnas svečias vonios kambaryje – tai skalbimo mašina. Taip, jei yra pakankamai vietos, tuomet skalbimo mašina turėtų būti vonios kambaryje, tačiau ne vieno žmogaus namuose ją galima sutikti ir virtuvėje. Pasverkite virtuvės ir vonios kambario dydžius ir dar kartą atsiminkite, kad visi interjero sprendimai turi būti protingi, tad jeigu vonios baldai nepalieka vietos skalbimo mašinai – galbūt jos vieta virtuvėje? Būkite kūrybiški ir svarbiausia būkite protingi – tik taip galėsite bent jau vizualiai padidinti savo vonios kambario patalpas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *