Ar žinojote šias prezevratyvų plyšimo priežastis?

Turbūt Jūs žinote ar esate net patys patyrę, kad prezervatyvai gali suplyšti, o plyšęs prezervatyvas tikrai nėra juokingas atsitikimas nei viena iš partneriu tiek vaikinui ar merginai. Norėdami jaustis saugiai turite žinoti ką reikia daryti, ko nereikia daryti, ir kaip reikia naudoti prezervatyvus. Daug žmonių galvoja, kad ypač dabar kai prezervatyvai pigiau galimi įsigyti internetu, gali būtį, kad jie plyšta dažniau.. Tikrai taip nėra, nes prezervatyvai internetu patikimose internetinėse parduotuvėse yra tokie patys kokybiški kaip ir iš parduotuvių a rvaistinių. Taigi, norime pastebėti, kad pagrindinės klaidos ar bėdos, dėl kurių plyšta prezevratyvai yra lubrikanto nenaudojimas, sargio laikymas tam netinkamoje vietoje, pavyzdžiui kišenėje arba kokioje piniginėje.

Saugūs prezervatyvaiDar labai svarbi turbūt svarbiausia priezžastis plyšimo yra netinkamo dydžio sargio naudojimas. Bet to dažnai, jaunimas naudoja, jau pasibaigusio galiojimo prezevratyvus, kas irgi yra labai negerai.

Jums čia išvardinome pagrdindines priežastis, bet ar žinote, kad šios žemiau išvardintos yra ne ką mažiau svarbios norint būti užtikrintiems dėl saugumo mylintis su prezervatyvu:

Oras prezervatyve. Kartais taip nutinka, kad maunantis prezervatyvą jo galiuke lieka oro, todėl prieš maunant prezervatyvą būtina pirštais suspausti jo galiuką. Nei rezervuare spermai, nei tarp odos ir prezervatyvo neturi būti jokio oro – tai tikrai labai dažna jo plyšimo priežastis.

Analiniam seksui naudojamas įprastas prezervatyvas. Analiniam seksui skirti specialiūs, tvirtesni bei daugiau lubrikuoti prezervatyvai. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti būtent analiniam seksui rekomenduojamų prezervatyvų. Taip pat nepamirškite ir pakankamo kiekio kokybiško lubrikanto.

Pakuotės atidarymas dantimis. Atplėšdami prezertvatyvo pakuotę dantimis gal ir atrodysite erotiškai, tačiau saugumo tai tikrai nepridės. Taip pat pakuotės nepatartina atidarinėti žirklėmis ar kitais aštriais daiktais.

Dviejų prezervatyvų naudojimas. Ar tai ne kvailystė? Žmonės prisigalvoja įvairiuasių dalykų – yra žmonių kurie mano, kad naudojant du prezervatyvus vienu metu apsauga padvigubėja ar stipriai pastiprėja. Iš tiesų yra atvirkščiai, kadangi prezervatyvų paviršiams trinantis vienam į kitą prezervatyvo plyšimo tikimybė tik išauga. Juk prezervatyvai tam ir sukurti ir pagaminti, kad Jus apsaugotų ir nebereikia išradinėti Jums patiems nieko!

Naudoja prezervatyvą pakartotinai? Pakartotinai maunant prezervatyvą arba naudojant kitaip pasakius antrą kartą ar net per ilgai jį naudojant, prezervatyvo patikimumo lygis sumažėja ir tikimybė jam suplyšti išauga. Dar svarbu žinoti, kad jeigu lytinis aktas trunka ilgiau nei 30 minučių taip pat reiktų pakesti prezervatyvą.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *