STIHL žoliapjovės ir krūmapjovės

STIHLKiekvieną vasarą susiduriame su papildomais lauko darbais, todėl aktuali tampa ir įrankiai lauko darbams. Kaip ir visur, taip ir šioje srityje, kokybiški įrankiai ne tik palengvina darbą, tačiau ir pasižymi ilgaamžiškumu. Lietuvoje vyrauja įvairi žoliapjovių, pjūklų ir kitų motorinių įrankių pasiūla, tačiau mes rekomenduojame http://www.ginalas.lt. Kadangi vėjapjovės yra vienas aktualiausių šiltojo metų sezono įrankių, nutarėme apžvelgti jų rūšis.

Žoliapjovės ir krūmapjovės

Tvirčiausias žoliapjoves teikia jau gerai žinoma ir kokybę garantuojanti STIHL produkcija. STIHL siūlo didelį žoliapjovių pasirinkimą, todėl galima nesunkiai surasti tinkamiausią variantą, atsižvelgiant į jūsų vejos plotą, pjovimo tikslą ir poreikius. STIHL produkcija siūlo akumuliatorines, elektrines, lengvąsias, vidutinės galios, galingas, ant nugaros nešiojamas benzinines žoliapjoves ar krūmapjoves.

Akumuliatorinės žoliapjovės yra tylios, mobilios ir ypatingai praktiškos tose vietose, kur yra nepageidaujamas triukšmas ar išmetamosios dujos. Todėl šios žoliapjovės puikiai tinka pjauti žolę aplink kapines, vaikų darželius ar ligonines. Elektrinę žoliapjovę rinkitės, jei neturite galimybės dažnai pjauti žolę, nes elektrinės žoliapjovės pukiai įveikia peraugusią žolę ir sunkiai pasiekiamas vietas. Siūloma nemažai svorio ir ilgio alternatyvų tam, kad išsirinkti patogiausią variantą. Vienos popiliariausų ir dažnai sutinkamų pas sodų šeimininkus tai lengvosios žoliapjovės, kurios pasižymi paprastumu. Tai be galo lengva žoliapjovė, kuri tinka nedideliems žolės plotams pjauti, todėl yra tokia populiari tarp sodininkų.

Nemažiau populiarios vasarą yra ir krūmapjovės. Šie prietaisai yra skirti žolės plotams, kurių negalį įveikti žoliapjovės bei taip pat krūmų pjovimui. Krūmapjovių esti trys tipai. Pirmasis tai vidutinės galios krūmapjovės. Jos puikiai įveikia stačių šlaitų žolę bei tankius bruzgynus. Galingosios krūmapjovės yra nepakeičiamos pagalbininkės pjaunant didžiulius vejos plotus, naikinant bruzgynus, piktžoles, kertant sumedėjusius stiebus, krūmynus ar tankumynus. Tai galingiausias STIHL produkcijos pasiūlymas krūmynams. Ant nugaros nešiojamos benzininės krūmapjovės yra vienas patogiausių variantų. Mat pjaunat žolę turi būti teisingai paskirstytas svoris ir aukštis. Ant nugaros nešiojamos krūmapjovės puikiai padės paskirstyti svorį ant šlaitų, kalvotų pievų ar vaismedžių sodų. Šios žoliapjovės sukurs patogumo jausmą, lyg judėtumėte lygia žeme.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *