Apatinis trikotažas pagal zodiako ženklą

Turbūt ne kartą teko pastebėti, kad zodiako ženklas turi įtakos mūsų gyvenimui. Realios, apčiuopiamos. Net jeigu ir netikime, net jei ir nesidomime astrologija, žinome apie vieno ar kito ženklo ypatumus, savybes. Pastebime jas savo šeimos narių, draugų elgesyje. Bet ar kada galėjote pagalvoti, kad zodiako ženklas gali turėti įtakos netgi renkantis tokį dalyką, kaip apatinis trikotažas? Ne? Pasirodo gali.

Trikotažas moterimsEkscentriškasis vandenis. Jūsų asmenybė tarsi sudėliota iš ryškių detalių. Jūs turite ir klasikinius, juodus, baltus ar kūno spalvos apatinius, bet geriausiai jaučiatės su spalvotais. Nes spalvos jums leidžia būti savimi. Taigi, nevaržykite savęs ir rinkdamasi apatinį trikotažą.

Bohemiškosios žuvys. Kūrybiškumas, subtilumas ir laisvė lydi jus visur. Toks ir apatinis trikotažas – lengvos romantiškos braletės, subtilūs nėriniai ir pastelinės spalvos.

Klasikos mylėtojas avinas. Šis ženklas per daug užsiėmęs kitais dalykais, kad eikvotų savo laiką galvodamas, koks apatinis trikotažas jam tinka. Todėl renkasi patikrintą juodą klasiką.

Mielas ir švelnus jautis. Gėlytės, žirneliai, taškučiai ir patys įvairiausi ornamentai. Kad ir ką sakytų aplinkiniai, toks apatinis trikotažas leidžia jums jaustis smagiai. O jeigu jis dar švelniai žydros spalvos…

Prašmatnusis dvynys. Jūs turite prabangų skonį ir stilių. Ir mokate vertinti kokybę. Tai ir yra pagrindiniai akcentai renkantis apatinį trikotažą.

Moteriškasis vėžys. Pastelinės spalvos ir dailūs nėriniai jums savaime suprantamas dalykas. Moteris turi būti moteriška. O tai prasideda nuo apatinio trikotažo.

Efektingasis liūtas. Prožektorių šviesos ir dėmesys. Įmantrus kirpimas, perregimi nėriniai, ryškios spalvos… Jūs norite daug ir visko. Kuklumas ir saikas? Kas tai?

Seksualioji mergelė. Jaučiatės seksuali visur ir visada. O blizgių audinių ar šilko apatinis trikotažas, šį jausmą tik sustiprina.

Praktiškosios svarstyklės. Nors jums ir patinka seksualūs dalykėliai, bet praktiškumas imą viršų. Apatinis trikotažas turi būti toks patogus, kad tiesiog pamirštumėte, kad jį vilkite.

Tiesmukiškasis skorpionas. Jūs turite savo nuomonę ir jos nekeičiate. Nevaržote savęs nei gyvenime, nei renkantis apatinius. Gundantys, bet praktiški – idealiausias variantas.

Glamūriškasis šaulys. Jums svarbu mintis, idėja, procesas. Apatinis trikotažas jums turi kelti emociją. Kuo ilgiau trunka apatinių užsivilkimas ar nusivilkimas tuo stipresnė emocija. Idealus variantas – apatiniai su daug dirželių, raištelių, kabliukų ir kitokių detalių.

Prabangusis ožiaragis. Jūs turite skonį. Net jeigu jis ir snobiškas. Geras skonis ir aukšti standartai nėra nuodėmė. Natūralūs, prabangūs audiniai, garsūs vardai ir nepriekaištinga kokybė – toks, jūsų nuomone, turi būti apatinis trikotažas.

Taigi, ar tikrai jūsų apatinių stalčiaus turinio neįtakojo jūsų zodiako ženklas?

#1$ komentaras

  1. Ruta

    Joks zodiakas negali itakoti Jusu savijautos ir isvaizdos…

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *