6 patarimai, kaip pasirinkti tinkamą nagų laką

NagaiNatūralus nagų lakas Natūralus nagų lakas yra paprasčiausias nagų lako tipas. Jis netoksiškas, neblunkantis, jame nėra jokių specialių ingredientų ar cheminių medžiagų. Jį daugiausia sudaro vanduo, spalvoti pigmentai ir tam tikros rūšies tirštiklis, kad spalva išliktų ant nagų. Kadangi jis pagamintas iš tokių paprastų sudedamųjų dalių, tikėtina, kad po kelių dienų jis išbluks. Tačiau tokio tipo nagų lakas puikiai tinka jautrią odą turintiems žmonėms, kurie nenori patirti reakcijos po nagų lakavimo. Jei ieškote natūralios spalvos, kuri derėtų prie jūsų natūralių nagų, galite rinktis raudonai rudus tonus, taip pat įvairius rožinius atspalvius. Jei norite ko nors drąsesnio, galite išbandyti juodą arba mėlyną nagų laką. Geliniai nagai ir rinkos naujienos.

Profesionalus nagų lakas Profesionalus nagų lakas yra pagamintas taip, kad išliktų ilgai, paprastai jo sudėtyje yra keletas cheminių medžiagų, kurios palieka gražią ir ilgai išliekančią spalvą ant jūsų nagų. Šio tipo nagų lakas puikiai tinka žmonėms, kurie mėgsta lankytis salone ir profesionaliai susitvarkyti nagus. Jis šiek tiek brangesnis už įprastą nagų laką, o jį užtepus reikia naudoti UV šviesą, kad lakas išsilygintų. Tačiau šio tipo nagų lakas išlieka ilgiau nei dauguma kitų. Galite tikėtis, kad jis išliks iki poros savaičių ir nesuskilinės. Rinkitės profesionalų nagų laką, jei artėja svarbus įvykis, pavyzdžiui, vestuvės arba darbo pokalbis. Jis išliks ilgai, todėl jums nereikės jaudintis, kad po kelių dienų vėl teks lakuoti nagus. Galite rinktis bet kokią norimą spalvą, ir ji gražiai atrodys ant jūsų nagų.

Metalinis nagų lakas Metalinis nagų lakas – tai blizgantis nagų lakas. Jis puikiai tinka vakarėlių sezonui arba jei norite susikurti puošnesnį įvaizdį. Šio tipo nagų lakas yra šiek tiek brangesnis už įprastą nagų laką, bet ilgai išlieka. Paprastai jis ant nagų išlieka maždaug savaitę, tačiau tai priklauso nuo to, kaip dažnai plaunate rankas. Jei norite prailginti metalinio nagų lako galiojimo laiką, pabandykite jį tepti ant galiukų, o likusius nagus palikite au naturel. Jei norite savo nagams suteikti blizgesio ir žavesio, rinkitės metalinį nagų laką ir derinkite jį prie gražios suknelės. Tai atrodys nuostabiai ir suteiks jūsų rankoms ypatingą išvaizdą.

Tamsoje švytintis nagų lakas Tamsoje švytintis nagų lakas yra naujoviškas nagų lako tipas, dėl kurio jūsų nagai atrodo tarsi šviečiantys tamsoje. Šio tipo nagų lakas puikiai tinka, jei mėgstate eiti į baisius Helovino pasivaikščiojimus, vakarėlius ar kitą veiklą, kurioje reikia atrodyti unikaliai ir išsiskirti. Taip pat jūsų nagai atrodys itin šauniai, jei turite mažų vaikų ir mėgstate Heloviną. Šio tipo nagų lakas išsilaiko kelias dienas ir jam išdžiūti nereikia UV lempos. Jį taip pat galite naudoti kaip dažus Helovino kostiumams. Jei norite išbandyti naujovišką nagų lako tipą, rinkitės tamsoje švytintį nagų laką, kad jūsų nagai atrodytų tarsi šviečiantys tamsoje. Tai puikiai tinka Helovino renginiams, vakarėliams ir baisiems pasivaikščiojimams.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *