5 priežastys, kodėl verta pradėti sportuoti

MOvementTai naudinga jūsų fizinei sveikatai
Kai mankštinatės, skatinate savo kūną išskirti chemines medžiagas, vadinamas endorfinais. Tai natūralūs skausmą malšinantys vaistai, padedantys įveikti bet kokius skausmus. Reguliari mankšta taip pat gali padėti išlaikyti žemą kraujospūdį, o tai gali padėti sumažinti širdies ligų ir insulto riziką. Mankšta taip pat gali padėti išlikti lankstiems, stipriems ir sveikiems senstant. Tai gali padėti išlikti nepriklausomiems ir aktyviems bei išvengti tokių problemų, kaip apatinės nugaros dalies skausmas ir osteoporozė. Reguliariai mankštindamiesi galite gerokai sumažinti riziką susirgti tam tikromis vėžio rūšimis, pavyzdžiui, krūties ir storosios žarnos vėžiu. Tai taip pat gali padėti palaikyti sveiką svorį, kuris taip pat gali padėti sumažinti tam tikrų rūšių vėžio riziką. Reguliariai mankštindamiesi galite sumažinti riziką susirgti 2 tipo diabetu. Tai taip pat gali padėti kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje, jei jau sergate antrojo tipo diabetu. Plačiau: www.movementlab.lt čia.
Tai padės jums jaustis geriau
Mankšta gali padėti pagerinti jūsų psichinę sveikatą ir sumažinti nerimo ir depresijos jausmą. Ji taip pat gali padėti valdyti stresą ir pagerinti miego kokybę bei kiekį. Kai mankštinatės, gaminasi cheminės medžiagos serotoninas ir endorfinai. Tai tos pačios cheminės medžiagos, kurios gaminasi, kai esate laimingi ar įsimylėję. Kai šios cheminės medžiagos pateks į jūsų organizmą, jausitės laimingesni, labiau atsipalaidavę ir mažiau įsitempę. Reguliari mankšta taip pat gali padėti pagerinti jūsų savivertę ir pasitikėjimą savimi. Esate tai, ką darote, todėl jei investuosite laiko į savo sveikatą ir fizinę būklę, gerai jausitės dėl savęs ir savo išvaizdos. Galbūt net atrasite naują meilę senam hobiui ar sportui, kurį visada norėjote išbandyti. Daugiau informacijos: movementlab.lt/lt/treniruociu-programa čia.
Mankšta gali padidinti jūsų savigarbą ir pasitikėjimą savimi
Kaip ką tik minėjome, reguliari mankšta taip pat gali padėti padidinti jūsų savigarbą ir pasitikėjimą savimi. Tai gali padėti pajusti teigiamus kūno pokyčius, dėl kurių apskritai galite geriau jaustis. Pamatę teigiamus pokyčius, kuriuos gali atnešti reguliarus mankštinimasis, galite net pastebėti, kad pradėsite labiau save mylėti. Reguliari mankšta taip pat gali padėti padidinti pasitikėjimą savimi, nes ji suteikia jums pasiekimų jausmą. Tai puikus būdas mesti sau iššūkį ir peržengti savo galimybių ribas. Reguliariai mankštindamiesi taip pat galite pagerinti savo socialinį gyvenimą ir susirasti naujų draugų. Galite užsirašyti į užsiėmimus, eiti į sporto salę arba tiesiog pasivaikščioti ar pabėgioti po apylinkes. Mankšta gali būti puikus būdas susipažinti su naujais žmonėmis ir susirasti naujų draugų.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *