3 geriausios „Apple” kompiuterių remonto vietos

Ką reikia žinoti prieš renkantis remonto dirbtuves?
Jei ketinate remontuoti sugedusį įrenginį, prieš nuspręsdami, kur jį vežti, turėtumėte žinoti keletą dalykų. Pirma, ne visos remonto dirbtuvės yra vienodos – ir skirtumai tarp jų gali būti dideli. Be to, norėsite žinoti, kokios yra jūsų remonto galimybės ir kiek kiekviena iš jų kainuos. Dabar, kai kalbama apie "Apple" remontą, reikia nepamiršti kelių svarbių dalykų: Kur ketinate remontuoti savo įrenginį? Jei esate JAV, ar kreipsitės į "Apple" įgaliotąjį paslaugų teikėją (arba "AASP")? Jei esate ne JAV, ar kreipsitės į "Apple" įgaliotąjį paslaugų teikėją (arba AASP)? Jei ne, kokių kitų galimybių turite? Ir kiek kainuos remontas? Panagrinėkime šiuos klausimus išsamiau. Apple remontas, kur geriausia remontuoti kompiuterį?

Apple remontas"Apple" įgalioti paslaugų teikėjai
Pirmoji galimybė, kurią norėtume išnagrinėti, yra taisyti savo prietaisą "Apple" įgaliotoje paslaugų teikėjo įstaigoje, dar vadinamoje "AASP". Taip yra todėl, kad tai vienintelis oficialus būdas taisyti "Apple" įrenginį. Trumpai tariant, jei nuspręsite kreiptis į AASP, žinosite, kad jums bus atliktas kokybiškas remontas, naudojant tokios pat kokybės dalis, kokias "Apple" naudotų savo parduotuvėse. Taip pat svarbu pažymėti, kad AASP remonto laikas greičiausiai bus ilgesnis nei nepriklausomoje remonto dirbtuvėje, o remonto kaina greičiausiai bus didesnė.

Laisvai samdomi specialistai ir pritaikymo specialistai
Dabar, jei nusprendėte nesinaudoti AASP, turite dar porą galimybių. Pirma, galite naudotis laisvai samdomų meistrų remonto paslaugomis. Šios paslaugos dažnai yra lankstesnės už oficialias remonto dirbtuves ir gali būti tinkamos greitam taisymui. Jos taip pat tinka ir pritaikymui, pavyzdžiui, sugedusį "MacBook" galite norėti paversti stacionariu kompiuteriu. Kitas variantas – rasti žmogų, kuris gali sutaisyti konkrečias jūsų prietaiso dalis. Tačiau tai gali būti netinkama idėja, jei norite greitai sutaisyti savo prietaisą, nes galite nerasti specialisto, galinčio iš karto dirbti su jūsų prietaisu. Jei renkatės šį kelią, įsitikinkite, kad suprantate, koks yra darbų atlikimo laikas.

Remonto dirbtuvės, kuriose taisomi ne tik "Apple" įrenginiai
Galiausiai yra galimybė kreiptis į remonto dirbtuves, kurios remontuoja ne tik "Apple" įrenginius. Dažnai tai yra remonto dirbtuvės, kurios dirba ir su kitų prekės ženklų kompiuteriais, bet gali taisyti ir kitų tipų elektronikos prietaisus, pavyzdžiui, mobiliuosius telefonus. Šių remonto dirbtuvių privalumas yra tas, kad jos gali būti prieinamesnės nei AASP, nes neturi tokių pačių pridėtinių išlaidų. Tačiau trūkumas yra tas, kad remontas gali būti ne tokios pat kokybės, kaip kreipiantis į AASP.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *