5 idėjos, ką supilti į termosą

Termosinis puodelisPuiki dovana kiekviena proga – kokybiški termosai. Jeigu jie gerai išlaiko šilumą, termosus galima panaudoti įvairiose situacijose. Kartais žmonės net pamiršta apie tai, kad kažkur namie turi gerą naują termosą ir jo nenaudoja. Jeigu netyčia pamiršote – metas prisiminti. Kadangi šis daikčiukas greitai taps tiesiog jūsų mėgstamiausiu indu. Štai kelios idėjos, ką susipilti į termosą.

Pusryčių kava

Kiekvieną rytą užimtame mieste termosai gyventojų rankose neša jų neišgertą kavą. Jeigu niekada nebandėte, pabandykite jau rytoj ryte. Juk ne visada spėjame atsikelti anksčiau, papusryčiauti ir tada pilnai pasiruošę išeiti į darbą. Labiausiai gaila, kai kava garuoja, pusryčiai ant stalo, o jūs galite jiems tik pamojuoti, nes tenka skubėti į autobusą ar automobilį. Tačiau tokių gėrybių taip greitai neatsisakykite – jūs vis tiek dar galite pasimėgauti tuo, kas jums priklauso. Įsipilkite į termosą kavą ir keliaukite į darbą su šiuo termosiniu puodeliu rankoje. Juk galima viską taip atsinešti, galima ir darbe pabaigti gerti. Troleibuse yra puiki aplinka išgerti kavą, nes nieko nereikia daryti, kol jus veža. O mašinoje stovint transporto kamštyje taip pat patogu siurbčioti savo kavą.

Priešpiečių sriuba

Taigi, jeigu jau įtikinome, kad termosai tinka ryto kavai, žygiuojame toliau. Dar jie tinka ir savo priešpiečių sriubai susipilti. Nesvarbu, kur dirbate ir kur leidžiate priešpiečius, tačiau kartais taupant laiką galite juos suvalgyti tiesiog taip, tiesiai iš termoso. Juk sriuba yra skystas daiktas, kuris turi išlikti šiltas.

Karštas vynas kalnuose

Vieni į kalnus skrenda slidinėti, kiti – pasidžiaugti tais, kurie slidinėja ir atsigerti karšto vyno… Nėra kitos taip gerai tinkančios aplinkos karštui vynui iš termoso gerti, kaip slidinėjimo kurortai. Atsigerkite karšto vyno ir skruostai tuojau paraus, o širdis sušils.

Karštas vanduo rankoms pasišilti

Kartais, kai tenka kentėti šaltį, galima termosą naudoti tiesiog kaip šildytuvą. Jeigu jis nekokybiškas, įpylę karštą skystį, nusideginsite rankas. Bet jeigu jis geras – galėsite tiesiog maloniai pasišilti, kol jis pamažu atidavinės savo šilumą.

Žolelių arbatos sveikatai pastiprinti

Galiausiai, nors vasaros metu jau darosi sunku apie tai pagalvoti, tačiau visgi žiema ir ruduo ateis. Ir tada gal jus užklups peršalimas. Tad termosas galės būti geriausias jūsų draugas, jeigu jį pripildysite puikios žolelių arbatos. Ar tai bus čiobreliai nuo kosėjimo, ar mėtos, ar ramunėlės – visada smagiau tai turėti termose.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *