Kaip mašina padės atskleisti asmenybę

Ar gali ratlankiai internetu padėti atskleisti mašinos vairuotojo asmenybę? Kai požiūris kūryningas – viskas galima. Tad kaip gi tokie stebuklai turėtų nutikti?

Mašinos tipas

RatlankiaiVisų pirma, jau pats automobilis ir pats mašinos tipas šiek tiek parodo, kas tai per žmogus. Jeigu tai labai talpus automobilis su daug sėdimų vietų – gal tai šeimos žmogus, turintis gausią šeimyną ir ją vežiojantis. Jeigu mašina visada labai tvarkinga, nuvalyta – žmogus galbūt yra pedantas. Jeigu automobilio kėbulo tipas yra universalas, o gale visada yra patiesta kokia nors plėvelė, galbūt žmogus dirba su statybomis, ar kažkuo kitu, tačiau mašiną naudoja daugiausia darbo reikalais. Juk labai patogu į ją prisidėti visko, ko reikia darbui, ir vežtis. Jeigu mašina ne tik brangi, bet ir ryškios spalvos bei pasirinkta ekscentriško kėbulo, tai parodo žmogaus norą puikuotis pinigais. Kai kurios mašinos taip pat gali būti labai gerai veikiančios, apynaujės, maždaug tvarkingos, tačiau neišsiskiriančios spalvos. Apie tokios mašinos savininką kažką pasakyti sunku – ar tai už jo paskutinius pinigus pirkta auto, ar tai automobilis, kurį sau brangiausią leidžia savininkas, nenorėdamas išsiskirti iš minios, nors galėtų leisti sau ir kitokį, šimtus kartų prabangesnį.

Ratų tipas

Priklausomai nuo to, ar tai lieti diski spalvoti, ar daug varžtų, ar ratai dideli, galingi, irgi atsiskleidžia žmogaus charakteris. Jeigu ant mažos paprastos mašinėlės dedami dideli ir galingi ratai, tai jau gali rodyti keistą norą pasipuikuoti. Arba poreikį važinėti su mašina ir džipu, po prastus šlapius kelius, kur galima užklimpti. Taip pat kai kurie ratlankiai būna specialaus išliejimo, jie iškart tarsi praneša, ar mašiną vairuoja greičio mėgėjas, ar koks kitoks žmogus.

Kūryba ant ratų

Taip pat valuveljed ratlankiai gali būti puošiami ir savarankiškai. Kiekvienas žmogus iš tiesų turi teisę nusiimti savo automobilio ratlankius, juos nuvalyti ir nudažyti taip, kaip nori. Viena spalva dažyti neapsimoka, nes tokius galima ir iškart nusipirkti. Tačiau galima atlaisvinti kūrybos varžtus ir ant ratlankių piešti kažką simboliško bei neįprasto, ko nebuvo bandyta daryti anksčiau.

Automobilio dekoravimas

Pati paprasčiausia ir lengvai atpažįstama priemonė atskleisti savo asmenybę per automobilį – tai kūryba ant jo paties. Galima ant langų klijuoti tam tikrus lipdukus. Taip pat galima ir dekoruoti mašiną, pavyzdžiui, tam tikrais priklijuojamais priedais, magnetais, perdažant kėbulą įvairiomis spalvomis.

#1$ komentaras

  1. Gerda

    Na manau, jog ne mašina padeda atskleisti asmenybę, o savęs pažinimas ir meditacija.
    https://www.rutareiki.com/saves-pazinimas

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *