3 būdai, kaip pašalinti nepageidaujamus mašinos kvapus

Ir tik ji ne visada yra šešėlių gamtinės kultūros objektas. Mašina – labai įdomus kultūros ir technologijos objektas, kuriam svarbiausia yra tyrimas, panaudojimas ir monitoravimas. Ir tik nepamirškime, kad mašina – tai arklidžio darbų rezultatas. Piktogramos su skirtingais raumenų statiniais ar kitokios pavardės atspindėja ne kaip stilistinis gabumas, o kaip informacija apie gaminio savybes…Plačiau: amourdevil.com puslapyje.

Koks mašinos kvapas?

Kvapų šalinimasMašinos kvapas atsiranda dėl jos veikimo metu susidarančių junginių derinio. Pavyzdžiui, spausdintuvas gali skleisti karšto plastiko ar sudegusio tonerio kvapą arba ozono kvapą. Dulkių siurblys gali kvepėti dulkėmis arba sudeginta anglimi. Šiuos kvapus skleidžia mašinos gaminamos medžiagos. Mašinos kvapas susijęs ne tik su medžiagos, iš kurios ji pagaminta, rūšimi, bet ir su jos naudojimo būdu. Pavyzdžiui, ozono kvapas susidaro gaminant ozoną elektrostatiniuose valymo įrenginiuose. Valant kilimus gali sklisti valymo chemikalų kvapas. Mašinos kvapai ir gera jų kaina.

Kodėl automobilio kvapas ne visada malonus?

Automobilio kvapą lemia medžiagų, iš kurių jis pagamintas, cheminė sudėtis. Automobilis gali kvepėti nauju plastiku, guma, oda ar kokia nors kita automobilio salone panaudota medžiaga. Automobilio kvapas taip pat gali šiek tiek skirtis dėl to, kaip jį naudojate. Kai žmonės įlipa į automobilio saloną, ant sėdynių ar grindų kilimėlių dažnai lieka prakaito, alyvos ar dulkių. Medžiagos, iš kurių pagamintas automobilis, reaguoja į šias medžiagas, ir pasikeičia jų cheminė sudėtis. Automobilio kvapą gali pakeisti temperatūra, kurioje jis laikomas. Automobilis, laikomas karštame garaže, gali kvepėti kitaip nei laikomas vėsesniame garaže. Labai šiltoje vietoje laikomas automobilis gali įgauti stipresnį kvapą nei vėsesnėje vietoje laikomas automobilis.

3 būdai nepageidaujamiems spausdintuvo kvapams pašalinti

Norint pašalinti nepageidaujamų spausdintuvų kvapus, reikia nustatyti kvapo šaltinį ir tada jį pašalinti. Pirmiausia pabandykite išvalyti spausdintuvą ir jo aplinką. – Pakeiskite patalpos orą. Kvapą galima pašalinti atidarius langą arba ventiliatoriumi pakeitus orą patalpoje. – Išvalykite spausdintuvą. Išvalykite spausdintuvą dezinfekavimo priemone arba mašinoms valyti skirtu valikliu. – Išsiurbkite aplink spausdintuvą esantį plotą. – Pašalinkite išsiliejusį rašalą. Gali tekti patikrinti, ar kvapas atsirado ne dėl mašinos klaidos. Jei neseniai atspausdinote ką nors, kas turi neįprastą kvapą, patikrinkite, ar kvapas nesklinda nuo sugedusios mašinos dalies. Jei užuodžiate neįprastą kvapą, paleiskite mašiną ir pažiūrėkite, ar kvapas nustos sklisti. Jei kvapas nesiliauja, patikrinkite, ar nėra sugedusios dalies arba kitos problemos.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *