Dantų protezai – ne atgyvena?

Susigrąžinti dantis netekus nuosavų – šiuo metu yra ne viena galimybė. Tai, žinoma, labai džiugina, kadangi graži šypsena, pirmiausia yra sveika šypsena, kuri suteikia gyvenimui kur kas daugiau patogumo.

Viena iš tokių galimybių yra dantų protezavimas, kuris dažnai minimas greta implantavimo. Žinoma, pastarasis variantas yra inovatyvesnis ir daugeliui žmonių norisi kažko, kas yra nauja. Visgi, siūlome nepamiršti ir laiko patikrintos klasikos, kadangi ji geriausiai įrodo, kad atitinka žmonių poreikius.

Protezai atrodo natūraliai

Dantų protezavimas ne tik atkuria burnos funkcionalumą, tačiau taip pat ir garantuoja, kad šypsena bus graži. Natūralu, kad daugeliui žmonių tai yra labai svarbu. Paprasčiausiai yra tikimasi, kad protezai atrodys kaip tikri dantys ir aplinkiniai net nežinos, kad jie yra koreguoti.

Tikrai kai kurie protezai taip ir atrodo. Tik reikia skirti smulkmenoms, kurios lemia estetiką, galiausiai, medžiagoms, kurios kinta. Visada geriausia tartis su specialistu, kuris atlieka protezavimą bei išsakyti jam šį savo poreikį.

Dažniausiai pasirenkami fiksuoti

Taip pat verta pabrėžti, kad protezai gali būti išimami ir gali būti fiksuoti. Žinoma, išimi yra kur kas pigesni, tačiau net ir kaina nebėra pats svarbiausias aspektas, kuris lemia pasirinkimą. Žmonės dažniausiai renkasi fiksuotus, kadangi taip galima išvengti nemalonumo, kai dantys, atrodo, kad kliba pokalbio metu. Ir nors šiuo metu yra labai daug įvairių priemonių, kurios yra skirtos protezų klijavimui, tačiau dažniausiai fiksuoti yra kur kas patogiau.

O gal implantavimas?

Taip, dantų implantai dažniausiai vizualiai atrodo kur kas labiau kaip natūralūs dantys ir daugeliui žmonių tai yra labai svarbu. Jie fiksuojami, nereikia daug dėmesio skirti priežiūrai. Visgi, jie kainuoja kur kas brangiau. Daug brangiau nei protezai, tad čia jau kiekvienas žmogus renkasi tą variantą, kuris geriausiai atitinka jo galimybes poreikius.

Jeigu ir dantų protezavimas ne visai atitinka Jūsų finansines galimybes – siūlome pasinaudoti klinikų, kurios siūlo išsimokėti už darbus dalimis, paslaugomis. Mokėsite Jums labiausiai tinkamu grafiku ir galėsite būti ramus, kad Jūsų dantys atrodys puikiai jau šiandien, tačiau neteks atsiduoti visų santaupų vienu metu. Patogu? Net labai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *