Geriausios vietos išsinuomoti jachtą Europoje

Per pastarąjį dešimtmetį buriavimas tapo vis populiaresnis. Galbūt itin turtingi ir turtingi žmonės visada galėjo naudotis privačiomis jachtomis, tačiau dabar tai gali padaryti kiekvienas, turintis šiek tiek pinigų. Tokių svetainių kaip GetYourOwnYacht.com dėka jachtų nuoma nebėra tik roko žvaigždžių ir karališkosios šeimos atstovų reikalas. Be to, tai daug prieinamesnis būdas tyrinėti Europos vandenis nei nuomotis nuosavą laivą kelioms dienoms ar savaitėms. Tačiau rasti jūsų poreikiams tinkamą laivą gali būti sudėtinga. Daugybė įmonių skelbia apie jachtų nuomą, tačiau daugelis jų neatitinka įprastų kokybės standartų arba jų kainos yra pernelyg didelės. Norėdami padėti jums rasti puikią valtį nuomai Europoje, parengėme šį patogų vadovą. Nesvarbu, ar norite ištyrinėti Norvegijos fiordus, aplankyti Kroatijos salas, ar tiesiog plaukioti Italijos pakrante, čia kiekvienas ras sau tinkamą. Jachtos | Laivo | Katerio Nuoma Klaipėdoje.

Į ką atkreipti dėmesį nuomojant jachtą Europoje

JachtosNuomojantis jachtą Europoje reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Pirma, įsitikinkite, kad jachta yra geros būklės. Jei ji netinkama plaukioti, tai nebus maloni patirtis. Priklausomai nuo to, kokio tipo jachta jus domina, taip pat galite norėti įsitikinti, kad joje yra visa būtina saugos įranga. Galbūt norėsite patikrinti draudimo polisą, kad sužinotumėte, ką jis apima. Jei priklausote žmonių grupei, norėsite rinktis laivą, kuriame būtų pakankamai vietos visiems. Nenorite būti suspausti kaip sardinės. Priklausomai nuo to, kiek žmonių yra jūsų grupėje, taip pat norėsite pasirinkti valtį, kuri galėtų plaukti patogiu greičiu. Jei pasirinksite per mažą laivą, gali tekti plaukti didesniu greičiu, kad neatsiliktumėte.

Kurioje šalyje yra geriausios jachtos nuomai?

Europoje yra daug įvairių tipų jachtų, skirtų nuomai. Atsižvelgdami į savo poreikius, galite rinktis prabangią jachtą, burinę jachtą, motorinę jachtą, irklinę valtį ar ką nors kita. Norėdami nustatyti, kurioje Europos šalyje yra geriausios jachtos nuomai, peržiūrėjome jachtų nuomos svetaines, pavyzdžiui, GetYourOwnYacht.com ir Boatbookings.com. Peržiūrėjome penkias geriausias jachtas kiekvienoje šalyje ir įvertinome jas pagal šiuos kriterijus: jachtos tipą, dydį, patogumus ir vietą. Remiantis mūsų išvadomis, šalis, kurioje nuomojamos geriausios jachtos, yra Jungtinė Karalystė. Penkios geriausios jachtos Didžiojoje Britanijoje yra burinės jachtos, todėl tai labai populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori patirti šiek tiek jūros įspūdžių. Be to, Jungtinėje Karalystėje yra daug įvairių vietų, kuriose galite prisišvartuoti savo jachtą – nuo nuostabių pakrančių iki gražių Škotijos ežerų. Prancūzijoje ir Italijoje taip pat yra puikių jachtų nuomai, tačiau šis pasirinkimas buvo labai artimas. Plačiau: https://www.laivo-nuoma.lt/lt/keliones-laivu-kolektyvams puslapyje.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *