Vasaros kelionės

Artėjant vasarai nori nenori imi mąstyti ir apie tai, kas labiausiai kursto svajas – keliones. Štai Krantas kelionės agentūra jums galėtų suorganizuoti nepamirštamas atostogas. Bet pirma galite patys pagalvoti, kas jus labiausiai domintų, kokių įspūdžių bei patirčių norėtųsi labiausiai.

Į Gruziją

VasaraTiek Krantas agentūra, tiek jūs savarankiškai galėtumėte susiorganizuoti kelionę į Gruziją jau dabar, jeigu ten dar nesate buvę. Kaip matysite ant žemėlapio, Gruzija yra gerokai piečiau negu Europos šalys, tad ten bus tikrai karšta. Tad puikus metas pasimėgauti geriausiais orais Gruzijoje yra dabar arba po pusmečio – kai jau baiginėsis vasara ir prasidės ruduo. Mat vidury vasaros ten bus tiesiog labai karšta, jums gal tai atrodys tiesiog per karšta, ir gal iš tikro bus pavojinga gyvybei, jeigu stovėsite be kepurės nuo saulės kur nors apšviestoje vietoje. Tačiau Gruzija jums turi tikrai ką pasiūlyti ir be mirtinos saulės. Čia yra nuostabus derinys skaniausio maisto, geriausio vyno, gražiausios gamtos ir mažiausių kainų. Be to, gruzinai tikrai mėgsta lietuvius, tad jeigu nerimaujate, kad kokioje Baltarusijoje negalėsite pasidžiaugti mažomis kainomis dėl priešiško nusiteikimo, tai Gruzijoje būsite sutikti išskėstomis rankomis. Tik nebūkite bjauriais turistais, siekiančiais sutaupyti kiekviename žingsnyje. Kad jau esate turistas, tai ir susimokėkite už viską kaip turistas, kad šaliai bent kiek naudos atneštumėte.

Į Ukrainą

Jeigu dar nesate buvę, taip pat galėtumėte pakeliauti po Ukrainą. Tai labai didelė šalis, tad niekas neliepia lįsti po karo kulkomis – galima pavažinėti po sritis, kuriose nesate buvę, ir kuriose ramu. Šioje šalyje daugybė dalykų taip pat bus stebėtinai pigūs ir jūs galėsite džiaugtis mažomis kainomis, jeigu tik norėsite. Taigi, keliaukite į Ukrainą su noru patirti daugiau, pamatyti daugiau, ir tai taps jūsų gyvenimo džiaugsmu.

Į Balkanus

Po Balkanų krizės beveik visose šalyse vis dar nėra pilnai atsistačiusi ekonomika, todėl ten taip pat matysite tokius padarinius. Šalys yra nuostabiai apdovanotos gamta, tačiau jūs keliaudami suprasite, kaip visgi gerai gyvenate savo šalyje.

#1$ komentaras

  1. patogi

    Na aš šią vasarą vykau į Amsterdama. Važiavome su kompanija, kuri veža į Belgiją, Vokietiją, Olandiją, tai likau labai patenkinta, o maršrutą Amsterdame pati susiplanavau.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *