Telefonų dėklai – mobiliojo apsaugojimui

Niekada nebūčiau pamanęs, kad mobiliųjų telefonų dėklai iš tikrųjų gali išgelbėti telefonus nuo nelaimės. Ir taip pat aš niekada nemaniau, kad aš kada nors įsigysiu iPhone dėklai. Bet aš gimtadienio dienos proga gavau čekį skirtą telefono įsigijimui. Visi artimieji norėjo, kad nusipirkčiau nuają išmanųjį telefoną ir nebesidaryčiau sau gėdos naudodamas seną telefoną. Taip į mano rankas pateko naujas įrenginys. Pirmomis dienomis net nemokėjau atsiliepti į skambučius, tik vėliau išmokau. Telefono dėklą taip pat greitai nusipirkau, nors visada iš to šaipiausi ir sakiau, kad telefonų dėklai yra visiškai nebūtini. Tačiau po kiek laiko dėklas išgelbėjo mano naują telefoną ir taip kategoriškai pakeitė nuomonę.

Iškrito iš kišenės

DėklaiAtėjęs į darbą iškart užsukau į tualetą, nes labai prispyrė.. Darbe ne tik susišukavau ir nusiprausiau rankas, bet nusiėmiau švarką. Tiesiog nesinorėjo sušlapinti švarko, be jo patogiau ir ne taip šilta. Vienoje iš švarko kišenių palikau ir telefoną. Išeidamas iš tualeto persisvėriau švarką per ranką ir nuėjau savo kabineto link. Netikėtai išgirstu kaip kažkas iš švarko nukrenta ant kietų grindų. Tai žinoma raktai, piniginė ir mano brangusis naujas telefonas. Džiugu, kad jis buvo saugiame dėkle. Kaip akmuo nuo širdies nuriedėjo, nes paėmu telefoną į rankas, apžiūrėjęs pamačiau, kad ant telefono nėra net įbrėžimo. Įsibrėžė tik telefono dėklas, jei ne jis, tai telefono ekrano tikrai būtų nelikę. Laimei buvau nusipirkęs telefono dėklą iš epriedai.lt Apsaugokite savo telefonus ir jūs.

Telefonas ir kava

Kitas kartas buvo vasarą, kai su drauge sėdėjome prie tvenkinio pavėsinėje. Tai buvo puikus oras, pagaliau prasidėjo šilti orai, nes iki tol lijo.. Su šiltais orais atgijo ir visi vabalai, uodai, širšės, kurių mano draugė labai bijo. Kaip tik tuo metu į draugę pradėjo skristi iš kažkur atsiradęs milžiniškas vabalas, kiek mačiau, karkvabalis. Jeigu tokį esate matę, tai tikrai žinote koks didelis. Nežinau iš kur tas vabalas atsirado, tačiau draugei buvo taip baisu, kad išsigandusi šoktelėjo nuo kėdės, sujudindama visą staliuką ir išliedama pilnus puodelius šiltos kavos tiesiai ant mano ir savo telefonų. Pasisekė, kad abu telefonai buvo su dėklais. Greitai telefonus išėmėme iš dėklų, telefonai liko sausi. Nukentėjo tik dėklai. Jeigu ne telefonų dėklai, tai pasekmės būtų liūdnesnės.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *