Kurias kompiuterio dalis verta taisyti, o kurių ne

Kartais mes nežinome, ar reikalinga computer repair, computer repairs, ar geriau būtų tiesiog pirkti naują kompiuterį. Taip pat neaišku būna ir dėl laptop repair, laptop repair in London, nes galbūt reikėtų verčiau susirasti papildomą dalį ir kažką pakeisti, o gal geriau sutaisyti. Taigi, šiandien šiek tiek apie tai, kokias kompiuterio dalis vertėtų pirkti, o kokias pataisyti.

Skilęs ekranas

KompiuteriaiTai – labai dažnai nešiojamų kompiuterių bėda. Ji atsitinka tada, kai kas nors netyčia užmina ant kompiuterio arba jį tiesiog kažkur numeta. Skilęs ekranas visada sukuria skirtingą piešinį ant paties ekrano. Tai yra gražus dalykas, tačiau trukdantis dirbti. Jeigu ekranas įskilo tik labai nestipriai, išmokstama naudotis juo nekreipiant dėmesio. Bet jeigu per visą ekraną atsiranda didelis violetinis drugelis, tenka keisti ekraną. Ši dalis yra keičiama, ypatingai, jeigu tai populiaraus kompiuterių gamintojo produkcija. Tačiau štai tais atvejais, kai skilęs ekranas yra nepakeičiamas, tenka keisti visą kompiuterį…

Kompiuterio klaviatūra

Sugedus klaviatūrai, ją taip pat galima taisyti arba pakeisti. Gerai, jeigu pavyksta pataisyti. Jeigu nepavyksta – tenka pirkti naują, o tai ne pati maloniausia procedūra tiesiog dėl to, kad gali tekti siųstis detalę iš labai toli ir tai gali užtrukti.

Sugedusi motininė plokštė

Iš esmės, jeigu sugedo nešiojamojo kompiuterio PC arba Mac motininė plokštė, tai didelis klausimas, ar tikrai gali padėti kompiuterio taisymas. Jeigu pažeistas kietasis diskas, procesorius, tada tiesiog šios dalys neveikia, ir visas kompiuteris pradeda neveikti. Kaip atsiranda tokie gedimai? Dažnai tai būna potvynio kaltė. Jeigu jūs paliejate stiklinę vandens ant nešiojamojo kompiuterio, ir tas vanduo spėja perbėgti kiaurai, tai kaip ir per tikrą potvynį, vanduo užlieja šį dailų kompiuterį, ir jūs jo tiesiog netenkate. Dėl to turite galvoti apie motininę plokštę kaip apie tai, ką jūs turite be galo stropiai saugoti. Dar gali sugesti ir dėl ugnikalnio išsiveržimo. Žinote, kaip Pompėją užliejo pelenai? Turėtų būti girdėta istorija, ir ji tikrai tokia buvo. Jeigu jūs nesaugote ventiliatoriaus, jis užsikemša, tai visi kompiuterio viduriai ima kepti, tarsi užlieti Vezuvijaus karščio. Vadinasi, norėdami turėti sveiką kompiuterį, turite jį saugoti, nes ne viskas yra pakeičiama. Tokiu atveju, kai sugenda visas kompiuteris, dingsta jūsų duomenys. Pasiimti galite tik išorinius įrenginius – pelę, kolonėles ir kitus savaime suprantamus dalykus, o pats kompiuteris tampa bevertis.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *