Kaip sukurti stilingą svetainę?

Stilingi svetainės baldaiSvetainė – pagrindinis namų kambarys, kuriame daugiausia praleidžiama laiko, todėl labai svarbu sukurti gražų interjerą. Tam padeda ne tik stilingi svetainės baldai, bet ir tinkamai parinkta apdaila, spalvos ar dekoro elementai. Jei nenorite pasiklysti tarp daugybės įvairiausių patarimų, galima išskirti pačius svarbiausius.

Labai svarbus yra baldų išdėstymas. Dėl šios priežasties reikia pagalvoti, kokie baldai geriausiai čia tiks. Galvodami apie baldus įvertinkite svetainės dydį, kur jūs norite sėdėti, kur bus televizorius, kur stovės staliukas ir pan. Labai svarbu pasirinkti tinkamo dydžio baldus. Neretai tenka matyti, kai svetainė nėra itin didelė, o baldai stovi prabangūs, gražūs, bet per dideli tokiai patalpai. Viskas turi savo vietą ir dydį. Galima svetainę suplanuoti taip, kad ji būtų paskirstyta į zonas, pavyzdžiui, vieta priešais televizorių, vieta skaityti knygas ar žurnalus, vieta, kurioje geriate kavą ir pan. Prie kiekvienos zonos turi būti palikta erdvės lengvam praėjimui ir patogiam sėdėjimui.

Niekas nepaneigs, kad spalvos turi didžiulę reikšmę mūsų savijautai. Tinkamai parinktos svetainės spalvos gali sukurti tiek labai stilingos svetainės interjerą, tiek ir apsunkinti interjerą. Dažniausiai patariama rinktis tokias spalvas, kaip balta, ruda, pilka, gelsva. Vis dėl to, galima eksperimentuoti ir rinktis ryškesnes spalvas, kaip žalia, oranžinė, mėlyna. Tiesa, ryškių spalvų reikia visai nedaug, todėl nevertėtų dažyti svetainės sienos vien ryškiomis spalvomis, tačiau jei pasirinksite vieną nedidelį plotą nudažyti ryškia spalva, tai gali atrodyti labai stilingai. Svarbiausia spalvas suderinti tarpusavyje ir išlaikyti harmoniją.

Svetainės interjero stilius. Ar ką nors girdėjote apie tai? Minimalistinis, skandinaviškas, Provanso, baroko ir pan. Tai puikus būdas nesamdant interjero dizainerio sukurti stilingą svetainę. Jums tereikia išsirinkti patinkantį stilių ir peržiūrėti jau sukurtus interjerus bei sužinoti reikiamos informacijos apie tai, ko reikia tokiam stiliui sukurti. Viskas. Žinodami ko reikia, įsigysite stilingus svetainės baldus, parinksite reikiamas spalvas, pastatysite reikiamus dekoro elementus ir viskas. Jūs turėsite patinkančio stiliaus svetainės kambarį. Kartais tereikia pasitelkti vaizduotę ir lengvai pavyks suderinti tarpusavyje visus kambario elementus.

Klystate, jei manote, kad norint turėti jaukią ir stilingą svetainę, reikės daug pinigų ir laiko. Galima tokią svetainę sukurti įdėjus mažai pastangų ir išleidus nedidelę sumą pinigų. Svarbiausia suprasti, ko jūs norite svetainėje. Pagalvokite apie jums patinkančius daiktus ir spalvas. Tai ir yra raktas į svajonių svetainę.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *