Šiuolaikinis marketingas jūsų tinklapiui

Jei norite pritraukti naujų lankytojų į savo internetinį puslapį, prieš jus atsiveria visa gama įvairiausių paslaugų ir metodų, kurie gali jums padėti šį norą paversti realybe. Tikriausiai visi yra girdėję apie SEO – optimizacija paieškos varikliams. Seo paslaugos kaina gali pasirodyti pakankamai didelė, tačiau ir šių kokybiškai suteiktų paslaugų grąža gali būti tiesiog milžiniška. Matote, ši optimizacija yra ilgalaikis dalykas, todėl net jei ir nustosite optimizuoti savo tinklapį, rezultatai dar kurį laiką matysis.

Kaip veikia SEO paslaugos?

Visų pirma, jūsų pasamdytas SEO specialistas atliks jūsų tinklapio analizę ir išsiaiškins visas silpnąsias jo vietas. Galbūt jūsų raktažodžiai ar meta aprašymas yra netvarkingi, galbūt tinklapis nepritaikytas mobiliesiems įrenginiams, galbūt jis per lėtai kraunasi ir t.t. Atlikus šią analizę, turėtų būti atlikta ir potencialių raktažodžių analizė. Tai raktažodžiai, ties kuriais turėtų būti dirbama, norint pagerinti pozicijas ir pritraukti naujų lankytojų. Atlikus abi analizes, pateikiamas detalus veiksmų planas, pagal kurį atliekama vidinė SEO optimizacija. Atlikus ją, po kurio laiko jau turėtumėte pastebėti pirmuosius rezultatus ir srauto padidėjimą. Tiesa, tai toli gražu nėra viskas – jums taip pat teks pasirūpinti ir išorine optimizacija, kuri gali būti kur kas sudėtingesnė. Jos metu pagrindinis darbas – gauti atgalinių nuorodų, vedančių į jūsų tinklapį. Kuo daugiau ir kuo jos patikimesnės, tuo labiau į jus atkreips dėmesį ir paieškos varikliai, mat supras, jog tinklapis yra aktualus ir patikimas. Gaila, tačiau nuorodų gavimas gali būti labai brangus, ilgas ir sudėtingas procesas, todėl nesitikėkite, jog viskas įvyks akimirksniu.

Norint geriausių rezultatų per optimaliai trumpą laiką, geriausiai būtų kombinuoti keletą marketingo strategijų ir nesudėti visų kiaušinių į vieną pintinę. Jei jau atliekate seo optimizaciją, šalimais gali būti paleista ir facebook reklama. Teisingai sukonstruota ir paleista facebook reklama veiks iš karto – žmonės pamatys ir aplankys jūsų tinklapį nedelsiant. Tiesa, vien matomumas dar nereiškia, jog uždirbsite daug pinigų ir turėsite daug užsakymų – reikia pasirūpinti ir tuo, jog tinklapis būtų gerai optimizuotas pardavimams. Atėjęs į tinklapį žmogus turi gerai suprasti, kur yra jo ieškomos funkcijos, viskas turi būti labai intuityvu. Taip pat turi būti greita – žmonės, ypatingai šiais laikais, nemėgsta laukti, tad jei jūs juos sustabdysite bent kelioms akimirkoms, labai tikėtina, jog jie tiesiog paliks jūsų tinklapį ir niekada į jį negrįš.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *