Faktai apie sausą namų orą

Jeigu nuolatos atrodo, kad skauda gerklę ir tuo pačiu kankina nemalonus galvos skausmas, kuris neturi jokios priežasties, tikėtina, kad patalpose yra paprasčiausiai per daug sausas oras. Skamba mistiškai? Taip ir yra, tad nenuostabu, kad daugelis žmonių apie tai paprasčiausiai nebegalvoja.

O jeigu būtų – tokiu atveju galėtų išvengti nemažai sudirginimų ir tuo pačiu geriamų avistų kiekių, kurie tik naikina padarinius. Namų drėkintuvai yra geriausias pasirinkimas geriausias vaistas ir tuo pačiu pagalba, kurios reikia kiekvienam, kuris skundžiasi nemaloniais simptomais.

Pateiksime dažniausiai ne visiems žinomus faktus apie sausą namų orą. Žinojimas gali padėti išvengti bet kokio diskomforto.

· Sausas namų oras gali sukelti kvėpavimo takų ligas, kurios turi neigiamą įtaką bet kokio amžiaus žmogui. Jis net gali pradėti dusti, tad tai dar kartą įrodo, kad labai svarbu nuolatinis drėkinimas. O tam geriausiai tinka namų drėkintuvai.

· Kai kurie namus drėkina su atidarytu langu ir tuo pačiu tikisi, kad taip pavyks gauti kuo daugiau drėgmės. Dalinai – taip, tačiau kartu su ja patenka į patalpas ir įvairios kenksmingosios dalelės, kurios yra žalingos žmogaus kūnui. Štai todėl siūlome drėkinti su įranga, tačiau ne atidaru langu.

· Geriausia drėkintuvus naudoti kartu su eteriniais aliejais. Tokiu atveju namuose bus ne tik reikalingas drėgmės kiekis, tačiau taip pat ir malonus aromatas, kuris teigiamai veikia žmogaus psichiką.

· Nuo per sauso oro žmogaus oda dažniausiai pradeda šerpetoti. Žinoma, ji ne tik vizualiai atrodo nepatraukliai, tačiau taip pat daugelis skundžiasi, kad ir niežti. Tai, žinoma, labai apsunkina kasdienybę.

· Judame link to, kad sausas namų oras dažniausiai prisisėda prie pleiskanų. Žinoma, jos niekam neteikia patrauklumo.

· Namuose palaikomas drėgmės kiekis turi siekti apie 60 procentų. Tai yra optimalus variantas. Siūlome įsigyti matuoklius ir sekti rodmenis.

Namų drėkintuvai yra geriausia pagalba tada, kai jos labiausiai reikia. Tačiau pirmiausia svarbu įsitikinti, kad tokia sistema jums reikalinga apskritai. Jeigu taip – nieko nelaukite ir pagerinkite savo gyvenimo kokybę jau šiandien.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *