Seifai: ar ieškodami pagalvojate apie tai?..

SeifaiSusirasti tinkamą seifą gali būti kur kas sudėtingiau nei galėjote pagalvoti. Kadangi egzistuoja itin platus seifų pasirinkimas, o daugelis taip pat drąsiai perka ir iš užsienietiškų prekybos vietų – lyginimas, derinimas ir net konsultacija su profesionalais yra labai reikalinga ir būtina.

Seifai bus atrandami kur kas greičiau jeigu apgalvosite tam tikrus kriterijus. Kuo tiksliau žinosite ko Jums reikia – tuo ir paieškos bus tikslingesnės ir aiškesnės.

Ar galima laikyti ginklą nuosavame seife?

Seifai yra ta vieta, kur galite laikyti visus Jums reikalingus daiktus. Šiuo atveju svarbiausia yra ne tai, ar galite laikyti ginklą seife, tačiau ar galite laikyti ginklą apskritai. Lietuvoje labai sudėtingi ir tikrai griežti įstatymai kalbant apie nuosavo ginklo laikymą namuose. Nepamirškite, kad laikydami ginklą namuose neteisėtai galite užsitraukti baudžiamąją atsakomybę, tad jau geriau nerizikuoti.

Visgi, jeigu turite galimybę laikyti ginklą – tokiu atveju laikyti jį seife galite. Ir net labai rekomenduojame, kadangi ten jis bus saugus ir niekas negalės jo paimti be jūsų žinios.

Ar galima seife laikyti dokumentus?

Tam tikrų svarbių dokumentų laikymas seife yra labai geras pasirinkimas, kadangi jie bus apsaugoti ne tik nuo vagišių, tačiau ir nuo gaisro. Deja, nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo ugnies pavojaus. Atsitikus nelaimei tegalime tikėtis, kad patys svarbiausi daiktai bus papildomai apsaugoti.

Šiuo atveju dokumentai yra vieni iš tų svarbiausių daiktų, kuriems reikia skirti didesnę apsaugą. Ieškodami seifo būtinai pasižiūrėkite, kad jis turėtų apsauginę funkciją nuo ugnies. Tuomet dokumentų ir kitų popierių laikymas bus kur kas saugesnis.

Jeigu pamiršau kodą….

Pasitaiko tokių atveju, kai žmogus gali paprasčiausiai pamiršti seifo kodą. Tokiu atveju nereikia pulti į paniką. Pirmiausia rekomenduojame susisiekti su asmeniu iš kurio pirkote produkciją. Tokiu atveju jis dažniausiai turi kelis patarimus, kaip galima būtų seifą atrakinti. Jeigu nepavyko, tokiu atveju nelieka nieko kito, kaip tik bandymas įsilaužti į seifą.

Tačiau taip pat neturėtumėte pats bandyti atlikti šio darbo, kadangi į kokybišką seifą jums pačiam įsilaužti tikrai nepavyks, kreipkitės į tiekėjus. Jie ne tik pardavinėją, tačiau ir puikiai išmano visas detales, kurios yra susijusios su seifais. Tegul jie bando sutvarkysit seifą ir vėliau pakeičia užraktą nauju. Galiausiai, pagalvokite, kokia skaičių kombinacija Jums būtų įsimintina.

Ar pastatomas seifas tikrai saugus?

Nesvarbu, ar seifai yra pastatomi, ar įmontuojami – nuo to visiškai nekinta jų saugumas. Dažniausiai sakoma, kad įmontuojami seifai kur kas saugesni, kadangi juos kur kas sunkiau pamatyti, taigi tuo pačiu vagišiai į juos kur kas rečiau kėsinasi. Visgi, apsaugos atžvilgiu tiek vieni, tiek kiti tikrai labai kokybiški ir apsaugoti. Svarbiausia yra įvertinti, kad jie būtų pagaminti iš kokybiškų medžiagų ir kad spynos būtų tvirtos.

Sertifikuotos spynos

Seifai gali būti parduodami ne su visiškai kokybiškomis spynomis. Geras seifas dažniausiai yra sertifikuotas ir tai geriausias įrodymas, kad gaminys atitinka pačius aukščiausius reikalavimus ir kad nulaužti spyną nebus paprasta.

Nesertifikuotos spynos dažniausiai yra atsiunčiamos iš Kinijos. Visi puikiai žinome, kad ši šalis tikrai nėra kokybės sinonimas, tad galite pats suvokti, kokio stiprumo spyna bus gaunama. Šiuo atveju verta mokėti daugiau už sertifikatą, tačiau tiksliai žinosite, kad gauta produkcija bus aukšto lygmens ir labai tvirta. Daugiau informacijos apie seifus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *