Prieš atostogas paplūdimyje – plaukelių šalinimas

Nepageidaujami plaukeliaiArtėjant vasarai ar tiesiog ilgesnėms vasaros kelionėms, ne viena moteris ir mergina ima ieškoti efektyviausio plaukelių šalinimo būdo. Vienoms patinka greiti ir trumpalaikį rezultatą duodantys šalinimo būdai, tokie, kaip skutimas, kitoms norisi ilgesnio, efektyvesnio rezultato, tokio, kokį gali suteikti plaukeliu salinimas lazeriu. Šiandien norime pakalbėti šiek tiek daugiau apie jį.

Patogiau kelionėse

Kiekviena moteris renkasi savo prioritetus, bet kai kurie būna tiesiog bendrieji dėsniai. Tarkime, niekas nenori, kad festivalio metu sušlaptų mūsų palapinių vidus, nes patogiau, kai jis yra sausas. Taip pat ir niekas nenori, kad vasarą iš po moteriškų sijonų kyšotų plaukuotos kojos. Dėl to plaukelių šalinimas tampa viena iš nemalonių, bet būtinų vasaros higienos procedūrų. Keliaujantys žmonės žino, kad kelionėms viską stengiamės pritaikyti kuo paprasčiau. Jeigu įmanoma – sumažiname bagažą, stengiamės imti tik būtinus drabužius, iš karto juos pasiimame sausus ir švarius, kad kelionėje nereikėtų jų kažkur skalbti. Sumuštinius taip pat įsidedame jau padarytus iš namų, o ne vežamės kalną produktų ir stalo įrankių. Viską, ką įmanoma, pasidarome prieš kelionę, kad pačios atostogos būtų kupinos naujų įspūdžių, o ne senos rutinos. Štai dėl ko plaukelių šalinimas dar prieš kelionę ir užtikrinimas, kad jų neatsiras kelionės metu, yra reikalingas dalykas.

Juk nebus patogu, jeigu viešuose hosteliuose ir daugybės žmonių naudojamuose dušuose kas antrą dieną teks skustis. Galiausiai, ir patį skutiklį reikės vežiotis, o gal net kelis. Plaukeliai nuolat atauginės, jausimės pavargę po kiekvienos dienos įspūdžių, ir visada norėsis, kad tie darbai būtų atlikti jau anksčiau. Taigi, jeigu iš anksto lazeriu pašalinsite plaukelius, jie neataugs kelias savaites, o gal net kelis mėnesius, dėl to galėsite keliauti ir tiesiog nesukti galvos apie plaukų padėtį.

Procedūra

Ilgalaikio šalinimo būdai yra keli: depiliacija vašku, depiliacija kremais, epiliacija ir plaukelių šalinimas lazeriu. Šalinant vašku ir epiliatoriumi, tenka kentėti didelį skausmą, o vėliau oda būna paburkusi. Šalinant su depiliaciniu kremu, efektas nebūna toks ilgalaikis, nes sunaikinama tik paviršiuje esanti plauko dalis. Tačiau šalinimas lazeriu patenkina visus poreikius. Ši procedūra yra neskausminga, nekelianti šalutinio poveikio, ir visiškai ilgalaikė. Tai tiesiog viskas, apie ką gali svajoti kiekviena moteris bei mergina, nekenčianti plaukų šalinimo procedūrų ir norinti su jomis turėti reikalų kuo rečiau. Be to, po šalinimo plaukeliai atauga neįaugę į odą, silpnesni, plonesni.

#1$ komentaras

  1. Gerda

    Manau ne tik plaukelių šalinimas, bet ir patogios rankinės įsigijimas. Juk keliaujant į paplūdimy nešiesi ne vien piniginę ir telefoną, bet ir rankšluostį, kremą nuo saulės ir daug kitų dalykų, todėl reikia talpios ir stilingos rankinės.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *