Patarimai, kaip sukurti stilingą virtuvę

Gera virtuvėRemontuojant namus, įrenginėjant naujas erdves, norisi, kad visi jų kampai būtų gražūs, kad būtų malonu vėliau tokioje erdvėje gyventi. Tai liečia ir tokias erdves kaip virtuvę, todėl virtuves baldu gamyba bei visas virtuvės interjeras gali nulemti jūsų įspūdį. Ar jums bus smagu darbuotis bei valgyti virtuvėje, ar ten bus jauku, ar galėsite drąsiai ten vestis draugus ir nustebinti virtuvės interjeru. Jeigu viskas klostysis gerai ir galėsite turėti stilingą virtuvę, tuomet būsite patenkinti ir jūs, ir svečiai. Tad dar tuomet, kai ji tik projektuojama, jau svarbu žinoti, kokia ji bus, ką daryti, kad ji išties atrodytų puikiai.

Turėkite savo stiliaus viziją

Pirmiausia pagalvokite, kokios norite virtuvės. Jeigu tai svarstyti pradėsite tik tuomet, kai jau bus vykdomas virtuvės įrenginėjimas, jums nebus lengva. Kas nors patars, kad reikia tokios lempos, kitokių užuolaidų ar gražesnių plytelių ir jūs pasimesite. Nuo pradžių įsivaizduokite, kokios virtuvės norite, ir tokio plano ir laikykitės.

Rinkitės švelnias spalvas

Tad dar prieš kuriant tą planą, apsvarstykite, kokias spalvas norėsite matyti savo virtuvėje. Visada siūloma rinktis švelnių spalvų tekstūras. Sienas, kurios neerzintų, o maloniai ir jaukiai nuteiktų. Balta spalva vis dar yra madinga, tačiau sakoma, kad ji šiek tiek per stipriai sukuria tuštumos pojūtį, tad rekomenduojama baltą spalvą maišyti su kokiu nors atspalviu. Švelnios spalvos neerzins, leis lengvai išskirti tam tikras detales, kurios jums atrodys gražios.

Žaiskite su šviesa

Šviesos architektūra leis labai greitai sukurti jaukius ir gražius namus, turėti stilingus akcentus. Kaip svetainėje, taip ir virtuvėje. Leiskite virtuvei paskęsti šviesų žaisme. Tegul čia būna ne tik užpildantis šviestuvas, bet ir akcentinėslempos. Tegul virš darbastalio kabo dailūs pakabinami šviestuvai, po spintelėmis taip pat galima įstatyti miniatiūrines šviesas bei jų grandines. Padarykite reguliuojamą apšvietimą, kad lengvai galėtumėte valdyti apšvietimo stiprumą.

Baldai – ne tik praktiški, bet ir gražūs

Nepamirškite kūrybiško požiūrio į virtuvės baldus. Jeigu bus sukurti tikrai gražūs virtuvės baldai, tuomet daugiau jokių specialių papuošimų virtuvei ir nereikės. Turėsite gražius baldus ir tai bus labai stilingos virtuvės požymis. Tereikės pakabinti vieną ar du paveikslus, laikrodį, pastatyti kambarinę gėlę ar tiesiog žaliuojantį augalą ir leisti prisipildyti virtuvei gyvybės.

#1$ komentaras

  1. Patogios

    Na aš manau, kad virtuvė turi būti ne tik stilinga, bet ir funkcionali, kad virtuvėje būtu malonu ir patogu ”suktis”. Kas iš to stiliaus, jeigu pusė daiktų neturės savo vietos, o erdvė bus išnaudota netinkamai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *