Aukšto slėgio plovyklos – prietaisai, nepakeičiami tiek namuose, tiek pramonėje

Nuvalyti nešvarumus nuo dangų, lauko baldų ar net valčių – iššūkis net ir patyrusiems. Tačiau šiuolaikiniai prietaisai gali palengvinti pačius nemaloniausius valymo procesus. Norintiems efektyvesnio plovimo rekomenduojamos aukšto slėgio plovyklos, kurios padės atsikratyti ne tik prilipusio purvo, bet ir iš pirmo žvilgsnio neįveikiamų dėmių.

Plovimas aukštu slėgiuAukšto slėgio plovyklas dar 1950-aisiais sukūrė Alfredas Karcheris. „Karcher“ prekės ženklas šiandien – tai kokybiškų plovyklų vizitinė kortelė, o įranga tampa vis patogesnė, tobulesnė, prieinamesnė vartotojams. Net nekyla abejonių, kad „Karcher“ – tai aukšto slėgio plovyklų rinkos lyderis, išlaikęs aukštą produkcijos kokybę ir klasę.

Plovyklos, plaunančios aukšto slėgio srove, puikiai tinka valant komercines patalpas, namus, sodus, sodybas, plaunant automobilius, sunkiąją techniką ir kt. Kai kuriuose pasaulio didmiesčiuose aukšto slėgio plovyklomis plaunamos netgi skulptūros.

Pagrindinis privalumas – universalumas

Aukšto slėgio plovyklos patrauklios savo universalumu: svarbiausia pasirinkti tokį prietaisą, kuris labiausiai atitiktų poreikius. Nors technologija iš pirmo žvilgsnio atrodo gana sudėtinga, tačiau plovyklomis naudotis labai paprasta: plovykla prijungiama prie vandens šaltinio, vanduo paleidžiamas, tuomet į elektros tinklą įjungiamas pats prietaisas ir imamasi plovimo darbų. Reikėtų įsidėmėti, kad stipriausias slėgis – purkštuko srityje, taigi jei purvas itin prikibęs, jei siekiate įveikti, pavyzdžiui, tepalo dėmes, purkštuką turėsite laikyti kuo arčiau valomo paviršiaus. Atstumą didinti rekomenduojama tada, kai valote poveikiui jautresnius paviršius arba kai paviršiai nėra pernelyg ištepti. Kad valyti įvairius paviršius būtų dar paprasčiau, aukšto slėgo plovyklos gaminamos su įvairiais priedais. Galėsite pasirinkti ir kompaktinės klasės aukšto slėgio plovyklas, kurios yra lengvos, neužimančios daug vietos, tačiau galingos ir universalios, labai plačiai pritaikomos. Pasidairyti po plovyklų asortimentą galite apsilankę el. parduotuvėje bigbox.lt.

Plovyklos gaminamos dviejų tipų – skirtos plauti šalto ir karšto vandens srove. Šalto vandens srove plaunančios plovyklos padės pašalinti purvą ir kitus nešvarumus nuo transporto priemonių, gamybinės, darbo įrangos, pastatų sienų ir kt. Plovyklos skirstomos į kompaktinės, vidutinės ir super klasės įrangą. Kaip jau minėta, kompaktinės klasės plovyklos tinka plauti įvairius objektus, plauna stipria srove ir pasižymi ilga eksploatacija, tačiau labiausiai tinka naudoti namų sąlygomis. Vidutinės klasės įranga, plaunanti šalto vandens srove, labiausiai tiks imantis sudėtingesnių valymo darbų, pavyzdžiui, plaunant dideles teritorijas ilgą laiką. Super klasei priskiriama įranga tiks valant statybų aikšteles, pramonės objektus, žemės ūkio techniką ir kt. Net ir super klasės įranga yra paprastai transportuojama. Nepriklausomai nuo klasės, galima įsigyti plovyklas, kurias galima naudoti objektuose nesant elektros.

Plovyklos, plaunančios karšto vandens srove

Karšo vandens srove plaunančios plovyklos per trumpesnį laiką leis pasiekti dar geresnių rezultatų. Plovyklos lengvai prižiūrimos ir valdomos. Jos puikiai praverčia gamyklose, logistikoje, autoservisuose ir kitur, kur valymas dėl dėmių, nešvarumų pobūdžio tampa dar sudėtingesnis. Taip pat ši valymo įranga puikiai tiks valant erdves, kuriose švara turi būti nepriekaištinga – ligonines, maisto ruošimo cechus ir pan. Plaunant prietaisu temperatūra gali siekti net iki 98 laipsnių Celsijaus – kone verdantis vanduo be gailesčio likviduoja nešvarumus. Taigi puikūs rezultatai ir ergonomiškas, patogus darbas naudojant aukšto slėgio plovyklas – garantuoti.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *