Originalūs moteriški kvepalai iš prekeivių rankų?

Pripažinsiu, kad esu originalių ( nežinia dėl kokių priežasčių šį žodį iki šiol tapatinau su natūralumu) kvepalų šalininkė. Parfumerija svarbi mano gyvenimo dalis. Kaskart patirdama vidinę transformaciją renkuosi vis kitus kvepalus, kurie mane nuramina, suteikia jėgų, ištvermės, pasitikėjimo savimi… Kad ir kaip bebūtų, eilinę darbo dieną ramiai sau stuksenu į kompiuterio mygtukinę (kalbos komisijos sukurta sąvoka, kuri dar nepatvirtinta jau buvo pasmerkta išnykti, suprask, turėjo būti klaviatūra), kuomet pabeldžia į duris parfumerijos pardavėjai….

Kvepalai moterimsGalite įsivaizduoti, kaip nudžiugau pamačiusi mėginukų, kvepalų buteliukų ir reklaminių bukletų pluoštą. Greitai išsitraukiu ausinukus iš ausų ir net liuoktelnu: „Laba diena, prašom užeiti”.

Įeina besišypsantys du veidai, ant stalo pabyra dėžutės ir įpakavimai. Malonūs du vaikinai pradeda tiradą apie originalią parfumeriją. „Moteriski kvepalai calvin klein – puikiausia dovana brangiam žmogui, kvepalai moterims chanel – Jūsų moteriškumo išraiška, o kvepalai moterims versace – padės sugundyti bet kokį priešingos lyties atstovą, nors ar tokai gražiai moteriai to reikia.”, – išpyškina tiradą šviesus blondinas.

Moteriski kvepalai top keičiasi kas sezoną. Todėl tuojau jų klausiu kokie moteriski kvepalai populiariausi ir sulaukia didžiausio dėmesio. Vaikinai susižvalgo ir pasiūlo gėlių saldų aromatą. Pasijuntu lyg saldainių parduotuvėje. Na, ne… ilgai nedvejojus klausiu, kur kvepalai moterims pigiau? Jie ištraukia kelis kvepalai moterims akcija pažymėtus buteliukus. Bet nebūčiau aš, jeigu neužduočiau dar viso tuzino klausimų. Klausiu gal galiu sužinoti kur yra Jų pardavinėjami kvepalai moterims internetu?

Moteriski kvepalai tokia tema apie kurią galimą kalbėti daug. Tad vis klausiu apie gamintojus, apie juos, kaip platintojus, ir kitus, man rodos, kiekvienam pirkėjui įdomius klausimus.

Originalus moteriski kvepalai kažkaip tapo tema apie natūralūs moteriski kvepalai. Ir štai, sužinojau, kad originalus moteriski kvepalai yra gaminami iš natūralių eterinių aliejų. Originalus kvepalai neturi kenksmingų medžiagų. Todėl, ir dar dėl kitų aibės priežasčių, išsilaiko ilgiau.

Prieš mano akis stovintys vaikinai dirba internetinėje parduotuvėje, kurioje gaminius galima įsigyti pigiau. Čia yra originalus kvepalai ne tik moterims, tačiau ir parfumerija vyrams.

Ar aš nusipirkau ką nors iš šių vaikinų? Originalus moteriski kvepalai – dovana ir praktiškas pirkinys. Tai lyg narkotikas, kuriuo pradėjus reguliariai naudotis, sunku sustoti. Todėl nusipirkau. Originalus moteriski kvepalai iš platintojų rankų nėra prastesnės kokybės, nei iš garsiu prekiniu ženklu pasipuošusios parduotuvės.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *